جمعه 03 آذر 1396
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
10108046
["علی دایی"]
["نفت تهران","علی دایی"]

بیانیه وکیل علی دایی در پاسخ به مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وب‌سایت رسمی نفت تهران، عبدالصمد ابراهیمی وکیل سرمربی نفت تهران با انتشار پیامی خطاب به حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را به این شرح مطرح کرد.

جناب آقای حسینی
مدیریت محترم روابط عمومی فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام درخصوص موارد مطروحه در سایت فدراسیون فوتبال بابت تجدیدنظر خواهی علی دایی اعلام می دارد:

١-پس از اعلام رای كمیته انضباطی در رسانه ها، دایی از من خواست نسبت به رای اعتراض و دادخواست تجدیدنظرخواهی را تقدیم نماییم كه به سبب عدم اطلاع از مستندات دادنامه و اینكه كمیته انضباطی به چه موادی استناد نموده، عملا اعتراض به آن ممكن نبود.

٢-در تاریخ نوزدهم دی ماه، كارمند باشگاه نفت حضورا دادنامه را تحویل گرفته و روز بعد درخواست تجدیدنظر خواهی برخلاف اعلام شما، به صورت مكتوب تقدیم گردیده است.

٣-در حالی كه در ماده ٤٣ آیین نامه انضباطی آمده است كه ابلاغ رای از طریق سایت فدراسیون جنبه اطلاع رسانی داشته و فاقد اعتبار قانونی است این سئوال مطرح می شود كه اگر كارمند باشگاه نفت برای دریافت دادنامه اقدام نمی كرد تكلیف اجرای رای ابلاغ نشده چه بود؟

٤-وفق ماده ٢ قانون اجرای احكام مدنی، اجرای هر رای مستلزم قطعیت و ابلاغ دادنامه است.

٥-صبح امروز از ساعت ٩ تا ١٣ اینجانب در كمیته انضباطی حضور داشتم كه حضورم نتیجه ای در بر نداشت. هزینه دادرسی هم واریز گردیده است.

در چنین شرایطی بی انصافی است كه تصور نمایید اعتراض موكل اینجانب از طریق رسانه ها و مصاحبه بوده و شكل قانونی نداشته است یا اینكه با قاطعیت خبر از نبود وصول درخواست تجدیدنظرخواهی بدهید.

خداوند همه ما را به صراط مستقیم هدایت فرماید.
کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10108046 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10108046/بیانیه-وکیل-علی-دایی-در-پاسخ-به-مدیر-روابط-عمومی-فدراسیون-فوتبال/