جمعه 03 آذر 1396
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
10314420
["سیستان و بلوچستان","لرستان"]

محمودی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی شد +سوابق

پس از انتصاب حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل سابق محیط زیست استان مرکزی به عنوان مدیرکل این سازمان در استان مازندران، سعید محمودی در مراسمی که دقایقی پیش در این اداره کل برگزار پردید، به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی معارفه و از خدمات ابراهیمی‌کارنامی تجلیل شد.

سعید محمودی در شهریور سال 93 به عنوان مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان انتخاب گردید که امروز باحضور معاون سازمان محیط زیست کشور به عنوان مدیرکل محیط زیست استان مرکزی معرفی و منصوب شد.

محمودی دارای مدرک دکترای تخصصی تغییرات اقلیمی و متولد استان لرستان است و کار در محیط زیست را از این استان آغاز کرد.

جلوگیری از تخریب و تعرض به منطقه اشترانکوه و دریاچه گهر، تعطیلی کارخانه فارسیت دورود که به علت استفاده از آزبست سبب شیوع بیماری و نارضایتی بسیاری از شهروندان شده بود و همچنین پافشاری برای نصب الکتروفیلتر واحد3 کارخانه سیمان دورود از اقدامات شاخص وی در زمان خدمت در این استان به شمار می‌روند.

انتصاب او به عنوان مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان در حالیکه این استان با چالش های محیط زیستی دست و پنجه نرم می کرد در ابتدا با نقدهایی همراه بود.

تهیه طرح جامع مدیریت تالاب های بین المللی هامون، تهیه طرح مکانیزم وقوع گرد و غبار درسیستان و‌ کنترل آن و همچنین تلاش موفقیت‌آمیز برای ثبت جهانی تالاب هامون به عنوان ذخیره‌گاه زیست‌کره در فهرست یونسکو از اقدامات محمودی در استان سیستان بلوچستان بوده است.

محیط زیست استان مرکزی در چندسال اخیر به خاطر مسئله آلودگی هوا، چالش های مربوط به تالاب میقان و همچنین محیط طبیعی غنی مورد توجه علاقمندان به این حوزه واقع شده است و این موارد آزمون‌های جدی برای این مدیرکل جدید محیط زیست استان مرکزی است.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10314420 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10314420/محمودی-مدیرکل-محیط-زیست-استان-مرکزی-شد-سوابق/