جمعه 03 آذر 1396
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
10517086
["پرسپولیس"]
["مصدوم","پرسپولیس","سپاهان"]

حضور خلیل‌زاده در پرسپولیس غیرممکن است

سرپرست تیم فوتبال سپاهان پیوستن مدافع این تیم به پرسپولیس را غیر ممکن دانست و گفت: پرسپولیس تا الان درخواستی برای جذب خلیل‌زاده نداده؛ البته اگر هم درخواستی باشد جوابمان منفی است.

مهدی اخوان در رابطه با بحث پرسپولیسی شدن شجاع خلیل زاده که این روزها دوباره مطرح شده است، گفت: ما حرف هایمان را در این ارتباط زده ایم و پرسپولیسی‌ شدن خلیل زاده غیر ممکن است.

وی افزود: البته هنوز پرسپولیس هیچ درخواستی در این ارتباط نداده است اما اگر هم درخواستی وجو داشت، باز هم جواب ما منفی بود. خلیل زاده بازیکن سپاهان است و قطعا تا پایان فصل در این تیم خواهد ماند.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: البته خلیل زاده در بازی تدارکاتی ما از ناحیه زانو مصدوم است و فعلا مراحل درمان خود را طی می‌کند.

اخوان در خصوص بازگشت علی کریمی به سپاهان خاطرنشان کرد: باشگاه در حال مذاکره است و مکاتبات لازم میان باشگاه ها در حال انجام است ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10517086 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10517086/حضور-خلیل‌زاده-در-پرسپولیس-غیرممکن-است/