جمعه 03 آذر 1396
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
10706790
["دیدنی","لیگ برتر","تبریز","شکست"]

شگفتی‌سازی‌ و انتقام تبریزی‌ها در زمین حریف

به گزارش
گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ هفته هفدهم لیگ برتر والیبال - جام شهدای منا - امروز چهارشنبه از ساعت 17 با انجام دیدار تیم‌های پیکان تهران و شهرداری تبریز پیگیری شد که طی آن نماینده تبریز دست به کار بزرگی زده و رقیب صدرنشینش را در خانه خود مغلوب ساخت.

شاگردان بناکار در این مسابقه مهیج و دیدنی که در خانه والیبال تهران برگزار شد و 5 ست به طول انجامید، میزبان خود را با حساب 3 بر 2 شکست دادند.

تبریزی‌ها در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 21، 25 بر 23 و 15 بر 11 برابر حریف قدرتمند خود پیروز شده و دو ست دوم و چهارم را با امتیازات 21 بر 25 و 19 بر 25 به تیم صاحب‌نام تهرانی واگذار کردند.

نکته جالب اینکه نماینده والیبال آذربایجان‌شرقی در بازی امروز امیر حسینی، پاسور و کاپیتان خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت.

شهرداری تبریز همچنین درحالی برابر شاگردان پیمان اکبری و یاران سعید معروف هشتمین برد فصل خود را جشن گرفت که در بازی رفت با همین نتیجه مغلوب شده بود و به این ترتیب آن شکست را نیز تلافی کرد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال، یاران بناکار با کسب این پیروزی شیرین 25 امتیازی شده و با یک پله صعود در مکان ششم قرار گرفتند.
در سمت مقابل، پیکان تهران که پیش از این بازی صدرنشین مسابقات بود، با باخت امروز سومین شکست خود را تجربه نموده و صدر جدول را نیز به تیم همشهری‌اش بانک سرمایه واگذار کرد.

گفتنی است تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته هجدهم این رقابت‌ها روز یکشنبه - 26 دی ماه - در دربی آذربایجان میهمان هم نام ارومیه‌ای خود خواهد بود.

خ
کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 10706790 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/10706790/شگفتی‌سازی‌-و-انتقام-تبریزی‌ها-در-زمین-حریف/