پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11081029
["فیفا"]

اینفانتینو: سن‌پترزبورگ خانه من است

فدراسیون فوتبال روسیه یک روز پس از مراسم افتتاحیه و آغاز جام کنفدراسیون‌های 2017 با داشتن یک میهمان ویژه نشستی را در شهر سن‌پترزبورگ برگزار کرد که به بحث و بررسی استراتژی فوتبال این کشور تا سال 2030 میلادی اختصاص داشت.

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا میهمان ویژه نشست روس‌ها بود. وی که برای تماشای بازی پرتغال و مکزیک در روز دوم جام کنفدراسیون‌ها قصد عزیمت از سن‌پترزبورگ به کازان را داشت برای دقایقی در جلسه فدراسیون فوتبال روسیه شرکت و سخنرانی کرد.

وی صحبت‌هایش را این‌گونه آغاز کرد: سن‌پترزبورگ خانه من است. اینجا احساس در خانه بودن را دارم. من زمان زیادی را در روسیه صرف کردم و به نظر می‌رسد شاهد سازماندهی بهترین جام‌جهانی تاریخ در این کشور برای سال آینده خواهیم بود. دیروز مراسم افتتاحیه جام کنفدراسیون‌های 2017 بود و پیروزی تیم ملی فوتبال روسیه را تبریک می‌گویم. به فدراسیون فوتبال روسیه و دوستانم در کمیته سازماندهی هم تبریک می‌گویم. جام کنفدراسیون‌ها تصویر فوتبال روسیه را در دنیا تغییر خواهد داد.

اینفانتینو ادامه داد: جهان تلاش و عزم روسیه را در سال جاری تماشا می‌کند و می‌خواهد ببیند سال آینده در جام‌جهانی چه اتفاقی رخ خواهد داد. روسیه، یوفا و فیفا به اتفاق هم برای این رقابت‌ها مهیا می‌شوند که هنوز چراغ آن روشن نشده است. می‌خواهم اشاره‌ای هم به ورزشگاه سن‌پترزبورگ و کیفیت زیرساخت‌های آن داشته باشم. این ورزشگاه به هر کسی احساس بسیار خوب و بزرگی همانند دیگر ورزشگاه‌ها می‌دهد. معتقدم که جام‌جهانی 2018 باعث توسعه و پیشرفت فوتبال روسیه می‌شود. جهان به فدراسیون فوتبال روسیه قدرتمند نیاز دارد و روی حمایت‌های شما حساب می‌کند. می‌توانید روی کمک‌های من هم حساب کنید.

جام کنفدراسیون‌های 2017 روسیه در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد. در گروه A این رقابت‌ها روسیه، پرتغال، نیوزیلند و مکزیک حضور دارند و تیم‌های گروه B را نیز شیلی، کامرون، آلمان و استرالیا تشکیل می‌دهند.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11081029 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11081029/اینفانتینو-سن‌پترزبورگ-خانه-من-است/