پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11081030
["لیگ برتر","استقلال","ملی پوش"]

علت به تعویق افتادن بازگشت منتظری به استقلال

، منتظری با وجود آنکه بازی تیم ملی ایران هم تمام شده است اما هنوز پای قرارداد با استقلال ننشسته و در واقع از طریق یک دوست مشترک در حال «پیغام و پسغام فرستادن» برای باشگاه استقلال است.

این ملی پوش که تا این لحظه تنها ملی پوشی است که شاید با استقلال وارد فصل جدید لیگ برتر شود، بحث‌هایی با باشگاه استقلال و مسئولان نقل و انتقالات این باشگاه داشته است. او در واقع به عنوان یک «بزرگتر» در میان بازیکنان درخواست دارد که استقلال تیمی بین المللی تر و با تجربه تر ببندد و بعد منتظری به این جمع اضافه شود.

در واقع منتظری به عنوان یک ملی پوش با تجربه سعی دارد استقلال تیم بهتری باشد تا اتفاقاتی مثل نتیجه ۶ بر یک سال قبل برای استقلال رخ ندهد چرا که پای اعتبار منتظری هم در میان است. منتظری نشست با استقلالی ها و عقد قرارداد را عقب انداخته تا شرایط این تیم را ارزیابی کند؛ هر چند او در نهایت به استقلال می‌آید اما منتظر است که بازیکنان خریداری شده تیم را بیشتر رصد کند.

ظاهرا او تاکنون از نقل و انتقالات راضی نبوده که پای قرارداد ننشسته است. شاید هم این کار منتظری در نهایت به سود استقلال تمام شود چرا که استقلال برای لیگ پارسال خوب بود اما در دومین آزمون جدی اش در آسیا اتفاقی جبران ناپذیر را تجربه کرد و نشان داد که تجربه هم برای تیم بین المللی داشتن کاملا لازم است و منتظری این تجربه را دارد و می داند که باید تیم خوبی بسته شود؛ هر چند او پیشنهاد خوبی هم از قطر به دستش رسیده است.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11081030 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11081030/علت-به-تعویق-افتادن-بازگشت-منتظری-به-استقلال/