پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11081031
["جام جهانی","سپاهان"]

حاج‌صفی: صلاحم این است به اروپا بروم

، احسان حاج صفی در آستانه جدایی از سپاهان و حضور در فوتبال اروپا قرار دارد. گویا او تصمیم خود را گرفته و به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده با باشگاه جدید خود توافق خواهد کرد. حاج صفی که طی روزهای اخیر کمتر مصاحبه کرده در گفت و گو با "ورزش سه" از تصمیم خود پرده بر می دارد: «تقریبا دو هفته قبل به باشگاه سپاهان اعلام کردم که به دلیل وجود برخی مشکلات، برای فصل جدید در فوتبال ایران نمی مانم. حتی این را گفتم که اگر قصد دارید جای من بازیکنی را جذب کنید، این کار را زودتر انجام بدهید. مشکلم را هم به باشگاه اعلام کردم و و به همین دلیل صلاحم این است که بروم و اگر مشکلی پیش نیاید این فصل را در اروپا بازی کنم.»


برخی شایعه ها از وجود مشکل مالی میان باشگاه سپاهان و احسان حاج صفی خبر می دهند. موضوعی که بازیکن چپ پای تیم ملی آن را تکذیب می کند: «بحث من و سپاهان اصلا مالی نیست. متاسفانه برخی رسانه ها نوشته اند که من به دلیل مشکلات مالی با سپاهان به توافق نرسیده ام. اگر من بحث مالی داشتم و فقط به پول بیشتر فکر می کردم، همین فصل یا فصول قبل از سپاهان جدا می شدم و پیراهن تیمهایی را می پوشیدم که خیلی بیشتر به من پول می دادند. من سپاهان را انتخاب کردم، چون این تیم را دوست داشتم اما الان شرایطی نیست که بمانم و به همین دلیل قصد دارم فوتبالم را در اروپا ادامه بدهم.»


اگر حاج صفی در ایران بماند، انتخاب اول او سپاهان است: «همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم. تا وقتی در ایران بازی کنم، انتخاب اولم سپاهان خواهد بود. من در این سالهای اخیر و حتی همین فصل، پیشنهادهای فوق العاده و با ارقام بالایی در دست داشتم اما سپاهان را انتخاب کردم. چون در این تیم رشد کردم و در سطح اول فوتبال ایران شناخته شدم. حضور هواداران خونگرم سپاهان هم دلیل دیگری بود تا در این تیم بمانم. آنها در این مدت و به خصوص فصل قبل خیلی به من لطف داشتند و حمایتم کردند اما به من حق بدهند که در سال منتهی به جام جهانی راهی فوتبال اروپا شوم و بازی در خارج از کشور را تجربه کنم.»


حاج صفی از اعلام نام تیم بعدی خود طفره می رود و آن را به روزهای آینده موکول می کند: «نمی خواهم اسم تیمی را بیاورم اما توافق حاصل شده و فکر می کنم ظرف روزهای آینده رسمی شود. باز هم می گویم اگر در ایران می ماندم حتما سپاهان را انتخاب می کردم اما آرزوی هر بازیکنی است که در جام جهانی بازی کند و من به همین دلیل تصمیم گرفتم در اروپا به فوتبالم ادامه بدهم. چون دوست دارم حضور در دومین جام جهانی را تجربه کنم.»

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11081031 | منبع: ورزش سه | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11081031/حاج‌صفی-صلاحم-این-است-به-اروپا-بروم/