پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11081032
["رونالدو"]

طعنه سنگربان سابق رئال به رونالدو

رونالدو اخیرا متهم شده که 14. 7 میلیون یورو از مالیاتش را به خزانه اسپانیا واریز نکرده و به همین دلیل دادستانی اسپانیا از وی شکایت کرده است. در پی این اتفاق، رونالدو تهدید کرده که اسپانیا و رئال را ترک خواهد کرد.

بویو در همین رابطه به ال کنفیدنسیال گفت: «دوره ما همه بازیکنان رئال مالیات خود را پرداخت می کردند.

البته یک تفاوت بزرگ نیز بین زمان ما وزمان فعلی وجود دارد و آن اینکه در قرارداد ما، پولی که دریافت می کردیم ناخالص بود و 53 درصدش را باید مالیات می دادیم در حالی که الان بازیکن وقتی قرارداد می بندد، حقوقش را خالص دریافت می کند. در چنین شرایطی می بینیم که بازهم مالیات شان را پرداخت نمی کنند!

به همین دلیل است که من هنوز در حال کار کردن هستم. اگر الان فوتبال بازی می کردم، درآمد یک سالم به اندازه کل سال های فوتبالم می شد.

رونالدو همه چیز را به وکلایش واگذار کرده و آنها ممکن است اشتباه کرده باشند. اگر اشتباهی صورت گرفته، رونالدو باید تاوانش را بدهد. در این قضیه من نمی توانم هیچ دفاعی از او بکنم. چون همه وظیفه دارند مالیات شان را پرداخت کنند.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11081032 | منبع: ورزش سه | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11081032/طعنه-سنگربان-سابق-رئال-به-رونالدو/