جمعه 01 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106107
["تصادف"]
["تصادف"]

تصادف وحشتناک در بزرگراه بسیج/۴ نفر راهی بیمارستان شدند

بی احتیاطی در حین رانندگی و برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری پراید با پایه پل در بزرگراه بسیج موجب مصدومیت ۴ سرنشین و محبوس شدن راننده سواری شد.

رانندگان خودروهای عبوری با دیدن این حادثه سراسیمه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۶۰ و گروه امداد و نجات ۱۱ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، حدود ساعت یک بامداد به بزرگراه بسیج، زیر پل برادران اسماعیلی روانه شده و به عملیات امدادرسانی پرداختند.

ابراهیم آقائی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید با ۵ سرنشین در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج در حال حرکت بود که به علت نامعلومی به شدت با پایه های فلزی پل روگذر خیابان تختی برخورد کرد.
وی افزود: بر اثر این حادثه، راننده سواری درداخل خودرو گرفتار و بقیه سرنشینان نیزدچار آسیب دیدگی شدند.

وی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه تصادف و قطع جریان برق خودرو، اقدام به عملیات رهاسازی کردند.

آقائی با اشاره به اینکه ۴ سرنشین خودرو پیش از حضور امدادگران از داخل این وسیله نقلیه خارج شده بودند، ادامه داد: آتش نشانان با احتیاط کامل و درحضور عوامل اورژانس با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی قسمتی از بدنه خودرو سواری را برش دادند و راننده خودرو را از داخل اتاقک به بیرون منتقل کرده و جهت اعزام به بیمارستان تحویل امدادگران اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی در پایان گفت: علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106107 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106107/تصادف-وحشتناک-در-بزرگراه-بسیج-۴-نفر-راهی-بیمارستان-شدند/