چهار شنبه 30 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106113
["استقلال"]
["جام جهانی","استقلال"]

قرعه استقلال مناسب است/ هواداران قهرمانی می‌خواهند

پیشکسوت استقلال گفت: هواداران استقلال امسال از تیمشان با توجه به نفراتی که جذب کرده است فقط قهرمانی می‌خواهند.

محمود فکری در خصوص قرعه استقلال برای شروع لیگ هفدهم گفت: به نظر من امسال قرعه خوبی به آبی پوشان افتاده است. آنها ۱۱ بازی را در خانه برگزار می کنند و می توانند از این موقعیت خوب استفاده کنند.

وی تاکید کرد: آبی پوشان با حضور هواداران و حمایت آنها در ورزشگاه در این ۱۱ بازی باید تلاش کنند تا هر بازی را با پیروزی به پایان رسانده و سه امتیاز را کسب کنند و برای دیدارهای خارج از خانه مشکلی نداشته باشند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: فصل گذشته آبی پوشان تهرانی نتوانستند از امتیازات دور رفت به نحو احسن استفاده کنند و اگر در دور برگشت آن بازی های خوب را انجام نمی دادند و ۷ بازی پیاپی را با پیروزی به پایان نمی رساندند، کارشان در پایان فصل به مشکل می خورد.

فکری خاطرنشان کرد: برای این فصل استقلال مهره های خوبی را جذب کرده، کادر فنی می تواند با ترکیبی از جوانان و باتجربه ها بازی های زیبایی را از خود ارائه کند و تمام تلخی های فصل گذشته را برای تماشگران به فراموشی بسپارد؛ هر چند که هواداران استقلال در هر شرایطی از تیمشان حمایت کردند و استقلال را تنها نگذاشتند.

وی تاکید کرد: فصل گذشته که در دور رفت استقلال نتایج خوبی نمی گرفت، باز هم هواداران دست از حمایت برنداشتند و به نظر من این حمایت باعث شد تا استقلال هم دربی را با پیروزی به پایان برساند و به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کند. هواداران امسال از تیمشان با توجه به نفراتی که جذب کرده تنها قهرمانی می خواهند.

پیشکسوت استقلال در خصوص حضور بازیکنان باتجربه در استقلال گفت: نفراتی چون منتظری، جباروف، مجتبی جباری و خسرو حیدری می توانند نقش موثری در پیروزی های استقلال داشته باشند. تجربه آنها باعث خواهد شد اگر بازی برای آنها گره خورد، آنها از تجربیاتشان استفاده کرده و گره گشای بازی باشند.

وی تاکید کرد: اگر چه جوانان استقلال هم فصل پیش نشان دادند با اینکه جوان هستند ولی تجربه روزهای سخت را دارند و می توانند ترکیبی خوب را با مهره های باتجربه برای این فصل درست کنند.

فکری در خصوص تعطیلات لیگ به خاطر اردوی تیم ملی گفت: سال گذشته همین اتفاق رخ داد و چندین بار به خاطر اردوهای تیم ملی بازی ها تعطیل شد، اما با توجه به حضور کشورمان در جام جهانی امیدواریم این اردوها به همراه بازی های تدارکاتی خوب بتواند شرایطی را فراهم کند که حضور پرقدرت در جام جهانی داشته باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم لیگ هفدهم یک لیگ بسیار پویا باشد تا هم شاهد بازی های زیبا از تیم ها باشیم و هم پدیده های جوانی به فوتبال کشورمان معرفی شوند تا بتوانند آینده تیم ملی را تضمین کنند.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106113 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106113/قرعه-استقلال-مناسب-است-هواداران-قهرمانی-می‌خواهند/