پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106114
["قم"]
["سمنان","تصادف"]

واژگونی پژو ۴۰۵ در میامی مرگ یک نفر را رقم زد

سمنان - رئیس پلیس راه استان سمنان از واژگونی یک دستگاه سواری ۴۰۵ در محور شاهرود-میامی خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

سرهنگ حسن خسروجردی از وقوع یک سانحه تصادف در محور شاهرود-میامی خبر داد و ابراز داشت: متاسفانه در کیلومتر ۵۵ این محور یک دستگاه پژو ۴۰۵ واژگون و بر اثر شدت جراحت وارده نور محمد نوری جانباز ۷۰درصد جان خود را از دست داد و دو نفر از سرنشینان خودرو نیز راهی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه خستگی و خواب آلودگی بیشترین عامل تصادفات رانندگی به شمار می رود لذا از همه رانندگان تقاضا داریم علاوه بر رعایت سرعت مطمئن به محض احساس عدم هوشیاری بلافاصله در اولین توقفگاه استراحت و سپس با هوشیاری طی مسیر کنند.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می دهد ساعت ۱۳الی ۱۶ بیشترین حوادث رانندگی را شاهد هستیم، ابراز داشت: میزان تلفات جاده ای استان طی مدت سه ماهه سال جاری ۱۴نفر گزارش شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل سه درصد کاهش را نشان می دهد.

خسروجرودی خاطرنشان کرد: با فرهنگ سازی و آموزش در مدارس می توان نسبت به آگاهی بخشی در جامعه سهم مهمی ایفا کنیم و باید گفت هر چه بیشتر در زمینه افزایش فرهنگ ترافیکی بیشتر کوشا باشیم به همان نسبت شاهد حوادث ترافیک کمتری خواهیم بود.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106114 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106114/واژگونی-پژو-۴۰۵-در-میامی-مرگ-یک-نفر-را-رقم-زد/