چهار شنبه 30 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106120
["قاتل"]
["جنایت","قتل","قاتل","ازدواج"]

دستگیری قاتل ورامینی بعد از ۱۲ سال در غرب کشور

ورامین- فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری یک قاتل بعد از ۱۲ سال از وقوع جرم در استان های غربی کشور خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، با بیان این که یک نزاع خانوادگی در روستای «بوالعرض» در سال ۸۲ سبب کشته شدن یکی از طرفین نزاع شد، اظهار داشت: پس از این ماجرا، برادر مقتول که جوان ۲۲ ساله ای بود، در پی گرفتن انتقام برادر خود برآمده و در سال ۸۴ در میدان امام حسین(ع) ورامین یک جوان حدودا ۲۲ ساله را به قتل رسانده و متواری شد.

وی اضافه کرد: فرد قاتل که جوانی مجرد بود، پس از ارتکاب جنایت به یکی از استان های غربی کشور گریخته و در آن جا ازدواج می کند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: این جوان قاتل پس از ازدواج بچه دار هم شده و به زندگی خود، بدون دادن تاوان قتلی که صورت داده بود ادامه می داد، اما نمی دانست که تحقیقات پلیسی برای یافتن وی و اجرای حکم قانون پایان پذیر نیست.

وی افزود: چندی پیش سرنخ هایی از حضور این قاتل به همراه همسر و ۳ فرزند در یکی از استان های غربی کشور به دست کارآگاهان ویژه جنایی پلیس رسید و سپس پس از تحقیقات دقیق تر، محل اختفاء قاتل پیدا شد و نیروهای انتظامی شرق استان تهران، با اخذ نیابت قضایی در عملیاتی پلیسی و حساب شده و قبل از اطلاع فرد قاتل، پلیس وی را دستگیر می کند و تحویل قانون می دهد.

ناظری گفت: قاتل که «ق. ش» نام دارد، اکنون ۳۴ سال داشته و ۱۲ سال از قتلی که مرتکب شده می گذرد، اما هرگز نتوانست از چنگال قانون بگریزد و با تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد، قانون هرگز در مورد افرادی که بخواهند به هر نحو نظم عمومی را بر هم زده و ایجاد نا امنی کنند کوتاه نخواهد آمد و این افراد بدانند، دیر یا زود توسط پلیس دستگیر شده و پای میز محاکمه حاضر خواهند شد.

وی همچنین به انجام اقدامات پلیس در ارتقاء سطح امنیت عمومی اشاره کرده و از کشف تعدادی از اسلحه غیر مجاز در ۴۸ ساعت گذشته در ورامین خبر داد و گفت: پلیس هرگونه اقدام غیر قانونی و غیرمجاز را بر نمی تابد و قطعا با متخلفین برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: افراد دارنده این اسلحه ها نیز، پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106120 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106120/دستگیری-قاتل-ورامینی-بعد-از-۱۲-سال-در-غرب-کشور/