پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106144
["مصدوم","تصادف"]
["تصادف"]

۵ مصدوم در تصادف پراید با پایه‌های فلزی پل در بزرگراه بسیج/عکس

تصادف پراید با پایه‌های فلزی پل منجر به مصدومیت پنج سرنشین آن شد.

حدود ساعت یک بامداد امروز برخورد یک خودروی پراید با پایه‌های فلزی پل در بزرگراه بسیج، زیر پل برادران اسماعیلی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 60 و گروه امداد و نجات 11 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

ابراهیم آقائی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید با پنج سرنشین حین حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج به علت نامعلومی به شدت با پایه‌های فلزی پل روگذر خیابان تختی برخورد کرده بود.

وی ادامه داد: بر اثر این حادثه، راننده سواری در داخل خودرو گرفتار و بقیه سرنشینان نیز دچار آسیب‌دیدگی شدند که نیروهای آتش‌نشانی به سرعت پس از قرار دادن علائم هشداردهنده در اطراف صحنه تصادف و قطع جریان برق خودرو، اقدام به عملیات رهاسازی کردند.

آقائی درباره چهار سرنشین خودرو پیش از حضور امدادگران از داخل این وسیله نقلیه خارج شده بودند، ادامه داد: آتش‌نشانان با احتیاط کامل و در حضور عوامل اورژانس با به‌کارگیری تجهیزات هیدرولیکی قسمتی از بدنه خودرو سواری را برش دادند، راننده خودرو را از داخل اتاقک به بیرون منتقل کرده و جهت اعزام به بیمارستان تحویل امدادگران اورژانس دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.

47238

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106144 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106144/۵-مصدوم-در-تصادف-پراید-با-پایه‌های-فلزی-پل-در-بزرگراه-بسیج-عکس/