پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106178
["ستاره اسکندری"]
["ستاره اسکندری","فیلم","فریدون جیرانی"]

ستاره اسکندری: تلویزیون به سریال‌هایی مانند «گیله وا» نیاز دارد

ستاره اسکندری درباره نقشش در سریال «گیله وا» گفت: دو سال به خاطر تکراری بودن فضا و فیلمنامه ها برای تلویزیون کار نکردم. علی رغم مخاطب بالای سیما، اما میزان رضایت مردم ازسریال ها تولیدی کم است. تلویزیون برای دور شدن از فضا های بسته آپارتمانی به سریال هایی نظیر «گیله وا » نیازدارد. مردم به خاطر فضا و سبک متفاوت آن زمان مجموعه های تاریخی را دوست دارند.

وی افزود: بعد ازسریال « دندون طلا » که همیشه برای من فضای متفاوتی داشت، به فیلمنامه اینچنینی بر نخوردم، تا اینکه بازی در سریال «گیله وا » که آن زمان قرار بود در قالب مینی سریال تولید شود به من پیشنهاد داده شد.

اسکندری گفت: «گیله وا» یک نکته متمایز کننده نسبت به تمام سریال‌های تاریخی دارد، اینکه روایت کننده زمان نهضت میرزا کوچک خان است، به دور از شعار زدگی تاریخی. این سریال غیر مستقیم تاثیر حوادث آن زمان را برخانواده بیان می کند.

وی در ادامه توضیح: سرور که من آن را بازی می کنم، نقش زنی است که در بستر اتفاقات تاریخی ایران قرار گرفته و همیشه نگران مرد های زندگی اش مثل همسر، پسر و برادرش است که برای دفاع از خاک کشور و آرمان های شان به میدان جنگ رفته اند. در سریال های تاریخی بیشتر از رشادت های مردان این سرزمین صحبت می شود، اما در«گیله وا» از نگاه منتظر زنان این سرزمین و حضورپررنگ شان حرف زده می شود.

اردلان عاشوری کارگردانی و امیر بنان تهیه کنندگی این سریال را برعهده دارند.

اسکندری در سریال هایی نظیر: «نرگس» سیروس مقدم، « مرگ تدریجی یک رویا»ی فریدون جیرانی و«فاکتور هشت» رضا کریمی ایفای نقش کرده.

وی همچنین در فیلم «دندون طلا» ساخته داوود میرباقری که از شبکه نمایش خانگی پخش شد بازی کرده است.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106178 | منبع: روزنامه صبا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106178/ستاره-اسکندری-تلویزیون-به-سریال‌هایی-مانند-گیله-وا-نیاز-دارد/