پنج شنبه 03 خرداد 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11106210
["استقلال"]
["قربانی","منصوریان","استقلال","پرسپولیس"]

ترکیب استقلال برای دربی با پرسپولیس

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با پرسپولس

علیرضا منصوریان با خرید ستاره های پرتعداد ار نظر بازیکن تیم فوق العاده ای را آماده شرکت در بازی ها کرده است و این کار او را برای انتخاب ترکیب اصلی سخت می کند.
به عنوان مثال استقلال در پست هافبک وسط 8 بازیکن طراز اول دارد و البته این تیم در پست دفاع وسط هم 4 بازیکن درجه یک دارد که این کار منصوریان برای ترکیب اصلی سخت می کند.


دروزاه بان

اگر اتفاق خاصی نیفتد مهدی رحمتی در بازی دربی در درون دروزاه استقلال قرار می گیرد و تلاش می کند تعداد کلین شیت های خود را در این بازی بالا ببرد.


دفاع

بی تردید جذاب ترین اتفاق برای خط دفاع استقلال حضور پژمان منتظری بعد از 4 سال دوری است و به احتمال فراوان برای این بازی مجید حسینی زوج او را تشکیل می دهد. همچنین میلاد زکی پور و وریا غفوری هم مدافعان راست و چپ استقلال خواهند بود.


خط هافبک

با توجه به این که استقلالی به اردوی تیم امید اضافه نشده اند به احتمال فراوان امید نورافکن برای فصل جدید زوج روزبه چشمی را در پست هافبک دفاعی تشکیل خواهد داد و داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید و جابر انصاری هافبک های هجومی آبی ها خواهند بود.


مهاجم

سرمربی استقلال برای دربی تصمیم دارد از سیستم 1-3-2-4 استفاده کند و با این شرایط به احتمال فراوان در بازی دربی سجاد شهباززاده تک مهاجم آبی ها خواهد بود. البته علی قربانی هم در این مدت فرم بسیار خوبی از خود نشان داده است و برای حضور در ترکیب اصلی شانس زیادی دارد.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی با پرسپولیس به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجید حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، روزبه چشمی، جابر انصاری، حسن بیت سعید، داریوش شجاعیان و سجاد شهباززاده

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11106210 | منبع: varzesh3.com | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11106210/ترکیب-استقلال-برای-دربی-با-پرسپولیس/