پنج شنبه 04 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11156552
["شکست"]
["شکست"]

فرمانده گارد ریاست جمهوری سوریه: جریان مقاومت هرگز شکست نخواهد خورد

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عصام زهر الدین -- فرمانده لشکر 104 گارد ریاست جمهوری سوریه – اعلام کرد جریان مقاومت متشکل از سوریه، حزب الله و ایران هرگز شکست نخواهند خورد بلکه همه کسانی را که برضد سوریه توطئه کردند، شکست خواهد داد.

عصام زهر الدین که در آستانه ورودی شهر دیر الزور و در جمع نیروهای ارتش سوریه سخن می‌گفت، تاکید کرد: پیروزی دیر الزور با کلمات و با اشعار قابل توصیف نیست.

وی افزود: آنچه امروز اتفاق افتاد معجزه‌ای از معجزات ارتش عربی سوریه بود که جهان را مقهور خود کرد، همان کشورهایی که به سوریه حمله آوردند اما شکست خوردند و خوار شدند. این کشورها و نیز کسانی که طرفدار آنها بودند، زیر قدم‌ مردان ارتش سوریه، مردان بشار اسد، تن به شکست دادند.

وی افزود: آنان بدانند که سوریه، حزب الله و ایران جریان مقاومت هستند و هرگز شکست نخواهند خورد بلکه به زودی همه کسانی را که برضد سوریه توطئه کردند، شکست خواهند داد.

جریان مقاومت در سوریه پیروز است

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11156552 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11156552/فرمانده-گارد-ریاست-جمهوری-سوریه-جریان-مقاومت-هرگز-شکست-نخواهد-خورد/