پنج شنبه 04 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11156874
["جام جهانی","تصادف","فیلم"]

طنز؛ ولی خوب شوهرعمه‌ای میشم!

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

رصد موشکی پیش از مرگ

چند روز پیش مردم کره شمالی که در فاصله بین تقدیر شبانه از شخص اول این کشور و تقدیر صبحگاهی از آقای «اون» خوابیده بودند، ناگهان بر خود لرزیدند و ترسیدند و خیسیدند.

تلویزیون و رادیو را روشن کردند که ببینند چه اتفاقی افتاده. بعد از چند دقیقه، مسئولان به رادیو و تلویزیون آمدند و گفتند: «چیزی نیست، برین سر جاتون بخوابین. یه بمب هیدروژنی ساده بود. 200 تا هم بیشتر کشته نداد؛ داشتیم تست می‌کردیم». مردم با چشمان پف کرده (البته خواب‌شان پریده بود، مدل‌شان است) به تلویزیون خیره شدند و گفتند: «همچین لرزید گفتیم دوباره تیم ملی قهرمان جام جهانی شده! » و رفتند با خیال راحت خوابیدند.

یعنی اگر فکر می‌کنید ما ایرانی‌ها در برابر فجایع و بلایا خیلی بی‌تفاوتیم و وقتی تصادف می‌شود، می‌ایستیم و فیلم می‌گیریم، بدانید که در برابر مردم کره شمالی خیلی هم ترسو محسوب می‌شویم.

اصلا آن‌ها مراسمی دارند به اسم «رصد‌موشکی» و شب‌هایی که آسمان صاف است، می‌روند موشک‌های آزمایشی‌ای که دولت‌شان به سمت‌شان پرتاب می‌کنند را می‌بینند و تا لحظه منفجر شدن ذوق می‌کنند!

فلش‌های بی‌تربیت، خجالت هم نمی‌کشند

دانشمندان بالاخره به این نتیجه رسیدند که فایل‌های یک پورت USB می‌تواند به پورت‌های بغلی هم منتقل شود. از همان اول که ما می‌گفتیم ویروس کامپیوتری می‌تواند آدم را مریض کند یا «بچه دست به پورت نزن، عیبه»، بقیه هار هار می‌خندیدند و می‌گفتند «عجب شوهرعمه‌ای بشی تو» و فکر می‌کردند شوخی می‌کنیم.

ولی خوشبختانه علم ثابت کرد حق با ما بوده و کامپیوتر کاملا رفتارش مشابه انسان است. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد برای مقابله با بیماری‌های کامپیوتری، روزی یک قرص ویتامین C داخل DVD ROM بیندازیم و با آبی که از فن دستگاه داخلش می‌ریزیم حل بگیریم. همچنین برای اینکه فلش‌مان هم ویروسی نشود، آن را با دَرَش به سیستم وصل کنیم. اگر هم اطلاعات منتقل نشد فدای سرمان، ویروس نگرفتن مهم‌تر است.

تحلیل خودکار در تاکسی‌های هوشمند

باز هم دانشمندان زحمت کشیدند و یک تاکسی تولید کردند که مسافرانش را خودش انتخاب می‌کند. هدف از تولید این تاکسی، احتمالا سوار نشدن افراد مزاحم، انتخاب مسیرهای کوتاه‌تر و افزایش کیفیت حمل و نقل و از این قبیل لوس‌بازی‌ها بوده ولی با تغییراتی که در نسخه ایرانی این تاکسی داده خواهد شد، تاکسی با سلیقه خودش مسافرانی را از بین آن‌هایی که تحلیل سیاسی، ورزشی یا اقتصادی دوست دارند انتخاب می‌کند.

علاوه بر آن در تابستان آب یخ و در زمستان چای به مسافران تعارف می‌کند و همزمان با آهنگ‌های عباس قادری، زمزمه هم می‌کند. این تاکسی قادر است سایر رانندگانی که مسافر را بُر می‌زنند شناسایی کرده و زیر بگیرد و علاوه بر همه این‌ها، به جای «خوش آمدید»، کلمه اصلی در دایره لغاتش «کار خودشونه» است.
کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11156874 | منبع: برترین ها | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11156874/طنز-ولی-خوب-شوهرعمه‌ای-میشم/