یک شنبه 31 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11162681

دو داور تکواندو به عشق آباد می روند/ مهدوی یک پای همه سفرها

فدراسیون تکواندو درحالی اسامی داوران قضاوت کننده در بازیهای هنرهای رزمی را اعلام کرد که مانند چندماه اخیر نام رئیس کمیته داوران نیز در این اعزام دیده می شود.

حافظ مهدوی و سیروس رضایی دو داور درجه یک بین المللی کشورمان هستند از سوی فدراسیون تکواندو برای قضاوت در این رقابتها معرفی شدند.

نکته مهم اینکه رئیس کمیته داوران این روزها یک پای همه سفرهای تیم ملی است. حافظ مهدوی از آبان ماه سال ۹۵ که به عنوان مسئول کمیته داوران انتخاب شده، در تمامی سفرهای تیم ملی به عنوان داور اعزام شده است.

در اینکه مهدوی داور خوبی است و قضاوت های او در مورد تائید فدراسیون جهانی قرار گرفته هیچ شکی نیست، ولی آیا داور دیگری در تکواندو ایران نیست. در سالهای نه چندان دور فدراسیون جهانی و قاره ای برای مسابقات مختلف، داوران را به اسم دعوت می کردند. همین موضوع مورد اعتراض فدراسیون تکواندو ایران قرار گرفت و با نامه نگاری و رایزنی های متعدد، سرانجام انتخاب و اعزام داوران برعهده فدراسیون کشورمان قرار گرفت.

مسئولان فدراسیون تکواندو با هدف ایجاد رویه ای عدالت محور، اقدام به اخذ مجوز انتخاب و اعزام داور از فدراسیون جهانی تکواندو نمود. رویه ای که در یکی دو سال گذشته رعایت نشده است.

پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ از ۲۶ شهریورماه به مدت ۱۱ روز با حضور ۶ هزار ورزشکار در «عشق آباد» ترکمنستان برگزار می‌شود.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11162681 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11162681/دو-داور-تکواندو-به-عشق-آباد-می-روند-مهدوی-یک-پای-همه-سفرها/