یک شنبه 31 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11162960
["خودکشی","قتل"]
["جنایت","جسد","خودکشی","قتل"]

خودکشی یک پدر پس از قتل هولناک دو دختر جوانش در تهرانپارس

مرد میانسال پس از قتل دو دخترش در تهرانپارس با خوردن قرص برنج خودکشی کرد.

شب گذشته زنی هراسان در تماس با پلیس از مرگ هولناک دو برادر زاده اش در یکی از خیابان های تهرانپارس خبر داد. بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع ماموران کلانتری 126 به محل اعزام و با جسد غرق خون دو دختر جوان در وسط سالن پذیرایی خانه روبرو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند. بررسی های اولیه نشان می داد دو دختر جوان به علت اصابت چاقو به نقاط مختلف بدن از جمله سینه و پهلو جان خود را از دست داده و بیش از دو ساعت از زمان مرگ انها می گذرد.

در ادامه با تحقیق از عمه مقتولان، این زن مدعی شد: ساعتی قبل برادر 48 ساله ام به نام شهرام با من تماس گرفت و مدعی شد دو دختر 19 و 22 ساله اش سوگند و سولماز را به قتل رسانده و خودش هم با خوردن قرص برنج خودکشی کرده است. چون می دانستم او با همسرش اختلاف دارد و مادر خانواده 50 روز است که خانه را ترک کرده است، بلافاصله خودم را به خانه برادرم رسانده و با کمک همسایه ها وارد خانه شدیم.

این زن ادامه داد: وقتی به خانه رسیدیم برادرم نیمه جان بود که او را به بیمارستان منتقل کردیم و من با جسد غرق خون دو برادر زاده ام روبرو شدم.

در حالیکه تحقیقات در محل جنایت ادامه داشت، مسئولان بیمارستان در تماسی اعلام کردند شهرام جان خود را از دست داده است.با مرگ پدر خانواده پرونده این جنایت هولناک وارد مرحله جدیدی شده و با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی هر سه جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران در این باره اعلام کرد تحقیقات کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در این باره آغاز شده است.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11162960 | منبع: میزان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11162960/خودکشی-یک-پدر-پس-از-قتل-هولناک-دو-دختر-جوانش-در-تهرانپارس/