یک شنبه 31 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11162976
["تیراندازی"]
["تیراندازی"]

خادم: در نظر شعبه انتخابات دوم فدراسیون تیراندازی نه تایید و نه رد شد

، ماجراهای فدراسیون تیراندازی کماکان ادامه دارد. عصر روز دوشنبه امیررضا خادم معاون پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که رأی دیوان روز 14 شهریور ابلاغ شده که براساس آن انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی درست بوده و دادگر می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد.

خادم در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده که پیش از این مهدی هاشمی با انتشار نامه‌ای از دیوان نشان داد دیوان رای قبلی خود را باطل کرده و مهدی هاشمی همچنان رئیس فدراسیون است.

امیررضا خادم درباره اینکه مهدی هاشمی نظری برخلاف شما دارد، تصریح کرد: در نظر شعبه، انتخابات دوم فدراسیون تیراندازی نه تایید شده و نه رد. اصلا شعبه ورودی به انتخابات فدراسیون تیراندازی نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که پس علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی است، عنوان کرد: بله. نظر شعبه این بوده که رأی صادر شده الزام اجرایی ندارد.

به نظر می رسد برخلاف ادعای خادم و وزارت ورزش و جوانان، کشمکش میان وزارت ورزش و مهدی هاشمی بر سر فدراسیون تیراندازی کماکان ادامه دار باشد و به این سادگی پایان نخواهد پذیرفت. به ویژه اینکه فدراسیون جهانی تیراندازی نیز کماکان مهدی هاشمی را به عنوان رئیس فدراسیون تیراندازی ایران به رسمیت می شناسد و کمیته ملی المپیک نیز با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی ریاست وی را تائید کرده است.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11162976 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11162976/خادم-در-نظر-شعبه-انتخابات-دوم-فدراسیون-تیراندازی-نه-تایید-و-نه-رد-شد/