یک شنبه 31 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11163035
["گلستان"]
["گلستان","گرگان"]

مدیریت گلستان بر مجموعه‌های سوارکاری استان تمدید شد

گرگان – مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: مدیریت گلستان بر مجموعه‌های سوارکاری استان برای یک سال دیگر تمدید شد.

بهمن طیبی اظهار کرد: با برگزاری مطلوب و شایسته کورس‌های اسبدوانی، مدیریت مجموعه‌های سوارکاری گلستان برای دومین سال پیاپی به استان واگذار شد.

وی افزود: با پیگیری‌های مجموعه استان در سال گذشته، وزارت ورزش و جوانان مدیریت اسبدوانی گلستان را به عنوان یک آرزوی دیرینه و چندین ساله به این استان واگذار کرد و پس از اجرای مناسب، بدون مشکل و همراه با رضایتمندی سوارکاران و علاقمندان، امسال هم تصمیم گرفته شد تا این مدیریت برای یک سال دیگر به استان گلستان واگذار شود.

انتظار داریم مجموعه‌های سوارکاری بلند مدت واگذار شود

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان کرد: واگذاری مدیریت مجموعه‌های سوارکاری به گلستان می تواند منشا اثر و خدمات بزرگ و مهم‌تری در رشته اسبدوانی به عنوان ورزشی دیرینه در این استان باشد و موجب پیشرفت و توسعه بیشتر شود.

طیبی تصریح کرد: تلاش‌های زیادی برای واگذاری این مجموعه‌ها به استان انجام شد و در این راستا دلایل لزوم این اتفاق برای مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون سوارکاری تشریح شد تا در نهایت این مجوزها اخذ و فرایند واگذاری مدیریت این مجموعه ها آغاز شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به برگزاری بدون مشکل و با کیفیت مطلوب رقابت‌های اسبدوانی، انتظار تمامی علاقمندان واگذاری بلند مدت این مجموعه‌ها به عنوان یک حق و آرزوی همیشگی و دیرینه است.

مسابقات کورس اسبدوانی در استان گلستان هر ساله در شهرستان‌های گنبدکاووس، آق قلا و بندرترکمن برگزار می‌شود و علاقمندان بسیار زیادی را به مجموعه‌های سوارکاری این سه شهرستان می‌کشاند.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11163035 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11163035/مدیریت-گلستان-بر-مجموعه‌های-سوارکاری-استان-تمدید-شد/