یک شنبه 31 تیر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11163051
["فیلم"]

کار پرطرفدار همایون شجریان و سهراب پورناظری فیلم می‌شود

حمید نعمت‌الله کارگردان تحسین‌شده سینما و تلویزیون که پیش از این در شماری از فیلم‌هایش چون آرایش غلیظ و رگ‌خواب با همایون شجریان و سهراب پورناظری همکاری داشته؛ قرار است به‌عنوان کارگردان روی ساخت فیلمی براساس کنسرت - نمایش سی کار کند؛ و شنیده‌ایم که او فیلمبرداری این پروژه را آغاز کرده است.

درشرایطی که پروژه سی به‌عنوان کاری مشترک از همایون شجریان و سهراب پورناظری و مدیریت تهمورس پورناظری پس از گذراندن ٣٠ شب اجرا در فضای باز کاخ سعدآباد به پایان اجراهایش ‌رسیده، خبر می‌رسد که حمید نعمت‌الله مشغول ساختِ فیلمی براساسِ این کنسرت- نمایش است که با ١٢٠‌هزار مخاطب، توانست رکورد تعداد مخاطبانِ اجرای زنده در ایران را که پیش از این در اختیار کنسرت چرا رفتى بود، بشکند.

نعمت‌الله که پیش از این با همایون شجریان و سهراب پورناظری همکاری‌های پرثمری داشته؛ فیلمبرداری این پروژه را در شب‌های پایانی اجرا آغاز کرده و بعد از اتمامِ اجرای صحنه‌ای نیز آن را ادامه خواهد داد.

این کنسرت- نمایش که به احتمالِ زیاد دوباره در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه خواهد رفت، با نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی علی‌اصغر دشتی و بازی بهرام رادان، سحر دولتشاهی، مهدی پاکدل، ‌ بانیپال شومون، حسین صوفیان و دلنیا آرام سی‌شب اجرا شد و هرشب میزبان ٤‌هزار مخاطبِ هنردوست بود که بر این اساس، جمعا ١٢٠‌هزار مخاطب از این کنسرت- نمایش که براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه نوشته شده است، دیدن کردند.

58241

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11163051 | منبع: روزنامه شهروند | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11163051/کار-پرطرفدار-همایون-شجریان-و-سهراب-پورناظری-فیلم-می‌شود/