پنج شنبه 04 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11165845

سطح کیفی سینماها و تئاترها ارتقا خواهد یافت

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، ری و تجریش، ضمن تبریک روز جهانی سینما به اهالی سینما، از ارتقای سطح کیفی سینماها و تئاترهای شهر تهران خبر داد.

حسن خلیل آبادی، عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران، ری و تجریش، در پاسخ به این سوال که آیا شورای شهر برنامه ای برای افزایش بودجه فرهنگ و هنر سینماهای تهران و ارتقای سطح آنها دارد؟ گفت: شورای شهر ضمن شادباش روز جهانی سینما به همه عزیزان هنرمند عرصه هنر هفتم قطعا نسبت به شرایط سینمای تهران، حساسیت لازم را دارد.

او افزود: ما تلاشمان بر این است که انشاالله صندلی های سینماها و تئاترها افزایش پیدا کند و از طریق بودجه های فرهنگی توجهات لازم به این بخش از هنر کشور که مورد نیاز جامعه بوده و از جایگاه خوب و والایی هم در داخل کشور و هم در عرصه های بین المللی قرار دارد، انجام دهد.

خلیل آبادی هم چنین در پاسخ به این سوال که قرار بود در بودجه سال ۹۶ بازنگری صورت بگیرد و با توجه به این موضوع آیا قرار است سهم بخش فرهنگی نیز تغییر یافته و افزایش پیدا کند یا خیر؟ تصریح کرد: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال قرار داریم بازنگری در بودجه بعید است.

او ادامه داد: در حال حاضر و در زمینه بودجه، بخش زیادی از منابع درآمدی اتفاق نیفتاده و بسیاری از پیش بینی های صورت گرفته برای بودجه ها محقق نشده است. به همین دلیل به نظر نمی رسد که بخواهند تغییرات اساسی در بودجه صورت دهند، لذا این تغییرات باید در بودجه سال ۹۷ دیده شود.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11165845 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11165845/سطح-کیفی-سینماها-و-تئاترها-ارتقا-خواهد-یافت/