سه شنبه 20 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11165872
["مهناز افشار","فیلم","پرویز پرستویی","ازدواج"]

اصغر شاهوردی نیاز به محیط درمانی دارد/ ضعیف شدن قدرت تکلم

به گفته اشرف افشاری همسر اصغر شاهوردی از صدابرداران سینما، این هنرمند چندی است که افسردگی زیادی پیدا کرده و لازم است که محیط درمانی شود.

اشرف افشاری همسر اصغر شاهوردی از صدابرداران سینما درباره وضعیت جسمانی این هنرمند گفت: چندی پیش به پیشنهاد مهناز افشار بازیگر سینما، اصغر شاهوردی به پشت صحنه فیلم سینمایی «لس آنجلس- تهران» رفت و چند پلان از این فیلم را صدابرداری کرد. این کار روی روحیه او تاثیر زیادی گذاشت و ما بهبودی حال او را مشاهده کردیم. این نکته را هم باید ذکر کنم که شاهوردی نمی تواند زیاد بنشیند اما در پشت صحنه این فیلم به مدت ۶ ساعت نشست و به صدابرداری پرداخت.

وی افزود: عوامل این فیلم سینمایی به ویژه پرویز پرستویی با شاهوردی ارتباط خوبی برقرار کردند و این موضوع باعث شد که او روحیه بگیرد، پزشکان او هم همواره به ما تاکید کرده اند که شاهوردی باید محیط درمانی شود از همین رو چنین کارهایی برای او لازم است و همانطور که همسرم وقتی در سلامت کامل بود همواره با عوامل پشت صحنه ارتباط خوبی برقرار می کرد حالا نیاز است که آنها چنین ارتباطی را با او برقرار کنند.

افشاری با اشاره به وضعیت تکلم اصغر شاهوردی بیان کرد: مدتی تکلم او بهبود پیدا کرده بود و می توانست جملاتی را ادا کند اما با توجه به اینکه این روزها افسردگی او شدت یافته، تکلمش بسیار ضعیف شده است. افسردگی او شاید به دلیل ازدواج فرزندانمان و یا نبود دوستانش باشد اما به هر حال این موضوعات روی او تاثیر بدی گذاشته است.

وی در پایان گفت: این روزها تنها من با او صحبت می کنم و شاهوردی فقط به صحبت های من گوش می کند این در حالی است که من هم از این وضعیت خسته شده ام زیرا در سن و سالی هستم که نیاز به یک همدم و همکلام دارم در حالی که شاهوردی قادر به این کار نیست و فقط به حرف های من گوش می دهد.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11165872 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11165872/اصغر-شاهوردی-نیاز-به-محیط-درمانی-دارد-ضعیف-شدن-قدرت-تکلم/