جمعه 23 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11165875
["منچستر","قزوین","فیلم"]

«نه تو مانی و نه من» در مرحله تدوین

فیلم کوتاه «نه تو مانی و نه من» به کارگردانی سپیده میرحسینی وارد مرحله تدوین و صداگذاری شد.

فیلم کوتاه «نه تو مانی و نه من» که اوایل ماه جاری در شهرستان قزوین کلید خورده بود پس از گذشت پنج جلسه تصویربرداری به کار خود پایان داد و این روزها تدوین آن توسط کاوه عزیزی و صداگذاری آن به وسیله فرزان معاونیان در حال انجام است.

فیلمنامه این فیلم کوتاه توسط آرام روان شاد نویسنده رمان «ساعت ویرانی» به نگارش در آمده و برخلاف دیگر آثار سپیده میرحسینی در فضایی واقع گرایانه با مضامین اجتماعی و روابط انسانی می گذرد.

«نه تو مانی و نه من» در مدت زمان ۲۰ دقیقه روایت می شود و داستان شش زوج جوان است که برای سه روز عازم قلعه ای قدیمی می شوند. تضادهای این شش نفر آنها را به یکدیگر نزدیک کرده و در عین حال تنشی پنهان میانشان ایجاد می کند و هر یک از این افراد آبستن حوادث عجیب هستند.

میرحسینی پیش از این با ساخت فیلم کوتاه «زمستان است» موفق به کسب جوایز متعدد داخلی و خارجی همچون جایزه بهترین فیلم با موضوع احترام به انسان از جشنواره فیلم مستقل خورشید، جایزه بهترین فیلم، کارگردانی، تدوین و گریم از جشنواره سحر منچستر انگلستان و جایزه بهترین فیلم تجربی جشنواره Action آمریکا شده است.

یاسر جعفری، میثم پویان فر، پدرام کشتکار، شیوا مکی نیان، فرزانه قاسمی، محبوبه تفضلی، مهدی پارسا و ساره نورموسوی بازیگران «نه تو مانی و نه من» هستند.

عوامل اجرایی «نه تو مانی و نه من» عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: سپیده میرحسینی، نویسنده: آرام روان شاد، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: حمید شوریده، منشی صحنه: مهلا معصومی نژاد، مدیر فیلمبرداری: سعید براتی، دستیار دوم کارگردان: حامد اسلامیه، صدابردار: آرش برومند، طراح گریم: پروین نویدی، طراح صحنه و لباس: سپیده میرحسینی، عکاس: علیرضا لاجورد.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11165875 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11165875/نه-تو-مانی-و-نه-من-در-مرحله-تدوین/