جمعه 23 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11174439
["فیلم"]
["فیلم"]

تابوی اکران فیلم‌های توقیفی شکست/ شاید فیلم اولی موفق، دیگر ظهور نکند

رحیم بهبودی‌فر کارگردان سینما، درباره شرایط كار برای فیلم‌ اولی‌ها، گفت: برای كارگردانی كه جوان است و تازه اولین فیلمش را می‌سازد، جلب اعتماد تهیه‌كننده كار سختی است. دوستانی سال‌های گذشته به عنوان فیلم اولی با جسارت آمدند و درخشیدند اما شکوفا شدن استعدادهای نو با توجه به قوانین جدید، منتفی است. چون كارگردان فیلم اولی به جای اینکه تمرکزش را روی فیلمسازی، شناخت هرچه بهتر سینما و... بگذارد، باید روی جذب سرمایه و پیدا كردن تهیه‌کننده تمرکز کند. با این تفاسیر ما ظهور آدم‌هایی مثل مهدویان، روستایی و... را از دست می‌دهیم.

وی همچنین، درباره چگونگی ارتقای سطح کیفی برگزاری جشنواره فیلم فجر بیان کرد: امیدوارم اتفاقی بیفتد که مانند جشنواره سال قبل، شاهد اتفاقات منفی نباشیم تا همه آن جشنواره را فراموش کنند. ضمن اینکه مهم‌ترین كار ابراهیم داروغه‌زاده (معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و دبیر جشنواره) شکستن تابوی اكران فیلم‌های توقیفی است. دیدیم كه با خارج شدن این فیلم‌ها از تحریم هیچ مشکل خاصی به وجود نیامد. این اتفاق سینماگران را نسبت به آینده سینما و برگزاری جشنواره فیلم فجر امیدوار می كند.

بهبودی‌فر در پایان، در خصوص آخرین وضعیت نگارش «تیولا» گفت: نگارش این فیلمنامه در مرحله یک سوم پایانی قرار دارد و احتمالاً مهرماه به پایان می‌رسد.

اظهار نظر کارگردان جوان درباره شرایط ساخت فیلم برای فیلم اولی ها

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11174439 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11174439/تابوی-اکران-فیلم‌های-توقیفی-شکست-شاید-فیلم-اولی-موفق-دیگر-ظهور-نکند/