جمعه 23 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11193145
["بارسلونا"]

فرار مالیاتی نیمار کار دستش داد

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان نیمار که سال 2015 به دلیل دور زدن قوانین مالیاتی به پرداخت 45 میلیون یورو به اداره مالیات برزیل محکوم و بسیاری از اموالش در این کشور مصادره شده بود، حالا به اتهام طفره رفتن از پرداخت مالیات، 1. 2 میلیون دلار دیگر جریمه شد.
دو سال پیش بود که دادگاه فدرال برزیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد نیمار با تاسیس چند شرکت سوری، صعی در دور زدن قوانین مالیاتی داشته و بسیاری از درآمدهایش را به حساب همین شرکت‌ها واریز می‌کرده تا از پرداخت مالیات آنها سر باز بزند. این دادگاه در آن زمان اعلام کرد نیمار باید 45 میلیون یورو بدهی مالیاتی و جرایمش را بپردازد تا اموالش - که 62. 2 میلیون یورو ارزش دارد -آزاد شود.
با گذشت دو سال و پس از اینکه نیمار واکنش خاصی به این اتهام نشان نداد و نه در دادگاه برای دفاع از خودش حاضر شد و نه جریمه تعیین شده را پرداخت، دادگاهی در برزیل این بازیکن را 1. 2 میلیون دلار دیگر به دلیل بی توجهی به دادخواست و طفره رفتن از پرداخت مالیات، جریمه کرد. نیمار به زودی دادگاهی نیز در بارسلونا برای مشخص شدن 26 میلیون یورو پاداش تمدید قراردادش شرکت خواهد کرد.

جریمه مالیاتی برای نیمار

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11193145 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11193145/فرار-مالیاتی-نیمار-کار-دستش-داد/