سه شنبه 20 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11265295
["مصدوم","تصادف"]
["مصدوم","کرج","تصادف"]

تصادف در جاده مخصوص کرج/یک نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند

قدس- سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص کرج خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر از هم وطنانمان جان خود را از دست داد و ۴ نفر مصدوم شدند.

سید جلال ملکی شامگاه جمعه گفت: ساعت ۱۶: ۱۳ عصر امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص کرج، نرسیده به پل کاروان سرا سنگی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خبر داده شد.

وی با بیان این که محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی شهرداری تهران بود، گفت: اما ۲ ایستگاه از آتش نشانی تهران به عنوان نیروی کمکی به محل اعزام شدند و آتش نشانان شهر قدس در محل حضور داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تشریح جزئیات حادثه گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید، با ۵ نفر سرنشین در هنگام حرکتدر این مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر خود منحرف شده و در حاشیه جاده به شدت با یک تیر برق فشار قوی برخورد کرده و در همان محل متوقف شده است.

ملکی ادامه داد: ۳ نفر از سرنشینان که دچار مصدومیت شده بودند، پیش از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده و زمانی که آتش نشانان تهران به محل حادثه رسیدند، ۲ نفر داخل خودرو که از قسمت جلو کاملا متلاشی شده بود، محبوس و آتش نشانان شهرقدس نیز مشغول عملیات بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: آتش نشانان تهران نیز در این لحظه عملیات خود را آغاز کرده و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات در هم پیچیده خودرو را برش داده و هر ۲ نفر محبوس شده را رها کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی اضافه کرد: پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد، که یک آقای ۵۲ ساله در اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده و یک خانم ۵۸ ساله نیز به شدت دچار مصدومیت شده و به همراه ۳ مصدوم دیگر تحویل عوامل اورژانس شد.

وی افزود: در ادامه خودرو به محل امنی منتقل و محل برای بررسی علت حادثه تحویل آتش نشانان شهر قدس و عوامل پلیس راهور شده و در ساعت ۱۷: ۰۶ عملیات به پایان رسید.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11265295 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11265295/تصادف-در-جاده-مخصوص-کرج-یک-نفر-کشته-و-۴-نفر-مصدوم-شدند/