سه شنبه 03 اردیبهشت 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11272048

کنایه ترامپ به دموکرات های آمریکا بواسطه تعطیلی دولت

رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیام هایی به اقدام دموکرات های این کشور در به تعطیلی کشاندن دولت ایالات متحده واکنش نشان داد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، با انتشار پیام هایی در توئیتر خطاب به دموکرات ها گفت: دموکرات ها بیش از آنکه نگران ارتش بزرگ ما و یا نگران امنیت در مرزهای جنوبی که خطر ناک است باشند نگران مهاجرت غیر قانونی هستند. آنها می توانستند به راحتی به توافق برسند اما تصمیم گرفتند تا به دلایل سیاسی دولت را تعطیل کنند.

ترامپ در پیام دیگری می نویسد: این اولین سالگرد ریاست جمهوری من است و دموکرات ها می خواستد تا هدیه ای زیبا به من بدهند.

امروز شنبه دولت آمریکا برای نخستین بار از سال میلادی ۲۰۱۳ به این سو، به دلیل عدم توافق جمهوریخواهان و دموکرات‎های کنگره از کنارآمدن درباره مسائلی چون بودجه و مهاجرت، رسماً تعطیل شد.

به این ترتیب، همه فعالیت‏های دولت به استثنای موارد کاملاً حیاتی به حالت تعطیل درمی‎آید. این چهارمین تعطیلی دولت فدرال آمریکا در طول ۲۵ سال گذشته است.

با این‌حساب، ارتش، نهادهای امنیتی، بخش خدمات ترافیک هوایی و حمل و نقل عمومی، تنها نهادهایی هستند که تحت تاثیر تعطیلی سازمان‌های دولتی قرار نمی‌گیرند.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11272048 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11272048/کنایه-ترامپ-به-دموکرات-های-آمریکا-بواسطه-تعطیلی-دولت/