چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11286325

اشتاین‌مایر خواستار مذاکره همراه با اعمال‌فشار بر کره‌شمالی شد

رئیس جمهوری آلمان در سفر به ژاپن اعلام کرد: به نظر ما رایزنی و گفت و گو با کره شمالی تنها در صورت اعمال فشارها و تحریم‌ ها مؤثر خواهد بود.

به نقل از دویچه وله، «فرانک والتر اشتاین‌مایر» رئیس جمهوری آلمان امروز و در جریان سفر دو روزه خود به ژاپن با «شینزو آبه» نخست‌وزیر این کشور دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس جمهوری آلمان با تأکید بر لزوم فشار بر کره شمالی به دلیل برنامه هسته ای و موشکی پیونگ یانگ اعلام کرد: به نظر ما رایزنی و گفت و گو با کره شمالی تنها در صورت اعمال فشارها و تحریم‌ ها مؤثر خواهد بود.

«فرانک والتر اشتاین‌مایر» بدون اشاره به اقدامات مکرر تحریک آمیز آمریکا در شبه جزیره کُره ادامه داد: همه قدرت ها باید در این راستا گام بردارند؛ چرا که کره شمالیِ دارای تسلیحات هسته ای به مثابه تهدیدی برای آلمان نیز محسوب می شود.

وی در ادامه به مسئولیت مشترک دو کشور آلمان و ژاپن در این خصوص تأکید کرد.

این در حالی است که علیرغم برخی پیشرفت ها در مذاکرات میان دو کُره در موضوع بازی های المپیک زمستانی، کارشکنی های مشکوکی از سوی واشنگتن برای بسترسازی اعمال فشارهای بیشتر به کره شمالی در جریان قرار دارد.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11286325 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11286325/اشتاین‌مایر-خواستار-مذاکره-همراه-با-اعمال‌فشار-بر-کره‌شمالی-شد/