چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11286334

قراردادهای فستیوال‌های عرضه نوآوری منعقد می شوند

قراردادهای فستیوال‌های عرضه نوآوری به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به امضا می‌رسند.

به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و استفاده از توانمندی شبکه کارگزاران خصوصی (واسطه‌های فناوری)، رویدادهای تخصصی با عنوان «فستیوال‌های عرضه نوآوری» را در حوزه‌های تخصصی-کاربردی مختلف برگزار می‌کند.

این رویدادها با هدف کمک به توسعه سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها و تجاری‌سازی آنها از این طریق و نیز توانمندسازی رقابتی بنگاه‌های صنعتی کشور با رشد نوآوری آنها از طریق بازار دارایی فکری شرکت فرابورس ایران طرح‌ریزی‌شده است.

۲۱ مورد سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها و اختراعات به ارزشی حدود ۱۶۵ میلیارد ریال از جمله خروجی‌های رویدادهایی است که تاکنون برگزار شده‌اند. ۸ قرار داد دیگر نیز بین مخترعین و سرمایه‌گذاران به مرحله انعقاد رسیده است.

در این راستا برنامه‌ریزی‌شده است که انعقاد این قراردادها مقارن با دهه فجر انقلاب اسلامی و در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارایی فکری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور انجام شود. در این نشست ضمن استماع نقطه نظرات مخترعین و نوآوران و مسئولین، گزارشی از وضعیت بازار دارایی فکری و فستیوال عرضه نوآوری نیز ارائه خواهد شد.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11286334 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11286334/قراردادهای-فستیوال‌های-عرضه-نوآوری-منعقد-می-شوند/