چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11286338
["صنعت نفت","بوشهر"]

جشنواره ملی دانایی خلیج‌فارس برگزار می‌شود 

هفتمین جشنواره ملی دانایی «خلیج‌فارس: نوآوری‌های برتر نفت، گاز و پتروشیمی (شهید تندگویان)» هشتم اسفندماه در بوشهر برگزار می‌شود.

به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هفتمین جشنواره ملی دانایی «خلیج‌فارس: نوآوری‌های برتر نفت، گاز و پتروشیمی (شهید تندگویان)» در ۸ اسفندماه ۹۶ در منطقه‌ ویژه اقتصادی انرژی پارس-عسلویه برگزار خواهد شد.

این رویداد به‌منظور کشف نوآوری‌ها، شبکه‌سازی میان پژوهشگران، نوآوران، نخبگان، فن آفرینان، صنعتگران و ایجاد فضای رقابت و توسعه نوآوری در حوزه‌های مختلف انرژی، با حضور مقامات عالی معاونت علمی، وزارت نفت و وزارت علوم در استان بوشهر برگزار می‌شود.

جشنواره ملی دانایی «خلیج‌فارس: نوآوری‌های برتر نفت، گاز و پتروشیمی (شهید تندگویان)» از دوره‌ پنجم مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان و وزارت نفت قرار گرفته و به‌عنوان یک رویداد نخبگانی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی معرفی و تندیس طرح برتر صنعت نفت به برگزیده جشنواره اعطا شده است.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11286338 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11286338/جشنواره-ملی-دانایی-خلیج‌فارس-برگزار-می‌شود /