چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11286356
["شکست"]

سرمربی تایلند: دیدار با ایران بزرگترین چالش ماست/ می‌توانیم ببریم

سرمربی تیم ملی فوتسال تایلند از رویارویی با ایران در مرحله یک چهارم نهایی فوتسال جام ملت‌های آسیا به عنوان «بزرگترین چالش» یاد کرد.

تیم ملی فوتسال تایلند در پایان مرحله گروهی فوتسال جام ملتهای آسیا در رده دوم گروه چهارم قرار گرفت و در مرحله یک چهارم نهایی که روز پنجشنبه برگزار می شود، حریف ایران شد.

خوزه ماریا پازوس سرمربی تیم ملی تایلند با اشاره به رویارویی تیمش با ایران، گفت: ما بزرگترین چالش را در مرحله یک چهارم نهایی داریم. برای من، ایران سومین تیم برتر جهان است. اگر آنها در حالت صد درصد خود بازی کنند، در آسیا هیچ تیمی نمی تواند آنها را شکست بدهد.

سرمربی تایلند ادامه داد: با این حال اگر ایران در بهترین سطح خود بازی نکند و ما هم مثل بازی امروز با قرقیزستان باشیم، ما می توانیم یکی از تیم هایی باشیم که می توانیم ایران را شکست بدهیم.

خوزه ماریا درباره پیروزی تایلند برابر قرقیزستان هم گفت: بازی امروز ما واکنشی به شکست قبلی برابر لبنان بود. ما به هواداران و کشورمان احترام می گذاریم. در بازی قبل با لبنان خیلی بد بازی کردیم. در واقع ما فقط بد بازی نکردیم بلکه اصلا بازی نکردیم! تیم ما در آن مسابقه در زمین نجنگید.

وی افزود: امروز ما تایلند واقعی را دیدیم؛ تایلندی که هرکسی انتظارش را داشت. تیمی که من به عنوان مربی به آن احساس افتخار دارم. بعد از بازی با لبنان فشار زیادی روی ما بود و خیلی ناامید بودیم. می بایست اعتماد به نفس بازیکنانمان را ریکاوری می کردیم. بازیکنان تایلند به چیز خاصی نیاز ندارند. آنها فقط نیاز دارند که مانند خودشان بازی کنند زیرا ما تیم خوبی هستیم؛ تیم خیلی خوبی!

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11286356 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11286356/سرمربی-تایلند-دیدار-با-ایران-بزرگترین-چالش-ماست-می‌توانیم-ببریم/