چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11286363
["فیلم"]

بررسی «امپراطور جهنم» در ققنوس تلویزیون

- اکبر نبوی مجری ویژه برنامه «ققنوس» شبکه چهار امشب در پردیس ملت با محمد خزاعی تهیه کننده و سعید ابوطالب مستند ساز و فعال فرهنگی گفت و گو می‌کند.

این ویژه برنامه زنده تلویزیونی که فیلم‌های روز جشنواره را بررسی و با عوامل اصلی و دست‌اندرکاران فیلم‌ها گفت و گوی تخصصی انجام می‌دهد در برنامه امشب، فیلم «امپراطور جهنم» با حضور تهیه کننده آن محمد خزاعی بررسی و بخش هایی از آن نمایش داده می شود. همچنین در این برنامه کارگردان این اثر سینمایی پرویز شیخ طادی و آثار سینمایی اش معرفی می‌شود.

پرویز شیخ طادی پس از فیلم «شکارچی شنبه»، این بار با «امپراطور جهنم» به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آمده است. شیخ طادی پیش از این با فیلم «روزهای زندگی» سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی از سی امین جشنواره فیلم فجر به خانه برده و این بار با «امپراطور جهنم» و ایفای نقش علی نصیریان و علی‌رام نورایی به امید کسب دومین سیمرغ، به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آمده است.

در بخش دوم از ویژه برنامه «ققنوس» اکبر نبوی میزبان سعید ابوطالب مستند ساز و فعال فرهنگی می شود و با وی در خصوص نهضت و نظام سینمای ایران گفت و گو می‌کند.

برنامه «ققنوس» به تهیه کنندگی اکبرزاده نیاکی و سردبیری روح الله رجبی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر هر شب ساعت 20: 30 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11286363 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11286363/بررسی-امپراطور-جهنم-در-ققنوس-تلویزیون/