چهار شنبه 01 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11288592
["فیلم","عکس"]

همکاری مجدد سلنا گومز با برند پوما برای معرفی جدیدترین محصولش + عکس

همکاری مجدد سلنا گومز Selena Gomez با برند پوما Puma

برند ورزشی پوما به تازگی دو مدل کفش ورزشی جدید روانه بازار کرده است. این کفش برای بهار 2018 روانه بازار می شود. این برند قبلا هم برای اولین بار از سلنا گومز در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده بود و این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ این کفش ورزشی جدید از این چهره هالیوودی سرشناس استفاده کرد. در ادامه عکس های زیبای این کمپین تبلیغاتی را گردآوری کرده ایم.

سلنا مری گومز Selena Marie Gomez متولد ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم «بارنی و دوستان» ظاهر شد، زمانی که او تنها ۷ سال سن داشت. او بیشتر به خاطرِ بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی «جادوگران محله ویورلی» (۱۲–۲۰۰۷) از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده‌ است. اولین فعالیت او در فیلم سینمایی «بچه‌های جاسوس ۳: بازی باخته» بود.

سلنا گومز قبلا هم برای اولین بار در کمپین تبلیغاتی برند پوما Puma شرکت کرده بود. این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ کفش ورزشی زنانه جدید بااین برند همکاری کرده است.

کفش ورزشی جدید برند پوما Pumaسلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 1سلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 2سلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 3سلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 4سلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 5سلنا گومز Selene Gomez در تبلیغ کفش ورزشی جدید برند پوما Puma - عکس شماره 6Save
کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11288592 | منبع: سیمرغ | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11288592/همکاری-مجدد-سلنا-گومز-با-برند-پوما-برای-معرفی-جدیدترین-محصولش-عکس/