جمعه 03 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11288622

سرنگونی جنگنده اسرائیلی قواعد بازی را تغییر می دهد

انور عشقی ژنرال بازنشسته سعودی که تاکنون دیدارهای متعددی با مسئولان اسرائیلی داشته به سرنگونی جنگنده اسرائیلی به وسیله سامانه دفاعی سوریه واکنش نشان داد.

«انور عشقی» ژنرال بازنشسته سعودی و مدیر مرکز پژوهش های راهبردی و حقوقی خاورمیانه در واکنش به سرنگونی جنگنده و یک بالگرد اسرائیلی به وسیله سامانه دفاعی ارتش سوریه اعلام کرد که سرنگونی جنگنده اف ۱۶ اسرائیل در سوریه قواعد بازی در خاورمیانه را تغییر خواهد داد.

این اظهار نظر در حالی مطرح شده که او یک روز قبل در توییتر خود نوشته بود اسرائیل به عمق خاک سوریه نفوذ کرده و تأسیسات ایران، حزب الله و سوریه را هدف قرار داده است. در عین حال این ژنرال سعودی با لحنی طعنه آلود گفته بود جبهه مقاومت در این میان کجا بوده است.

انور عشقی یکی از چهره های شناخته شده سعودی است که بارها با مسئولان اسرائیلی دیدارهایی داشته و گفته بود اگر پرونده فلسطین و اسرائیل حل و فصل شود امکان عادی سازی روابط با این رژیم وجود دارد.

امروز در پی حمله جنگنده های اسرائیلی به خاک سوریه، سامانه دفاع هوایی سوریه موفق شد یک جنگنده اف ۱۶ اسرائیل را مورد هدف قرار دهد که این جنگنده در الجلیل سرنگون شد. بر اساس گزارش های رسانه ای یک بالگرد اسرائیلی هم در مزارع شبعا در لبنان سرنگون شده است.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11288622 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11288622/سرنگونی-جنگنده-اسرائیلی-قواعد-بازی-را-تغییر-می-دهد/