جمعه 03 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11288639
["جسد"]
["جسد"]

کشف جسد مردی میانسال در ارتفاعات توچال

سیدجلال ملکی با اعلام خبر کشف پیکر مردی میانسال در ارتفاعات توچال درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 14: 30 روز گذشته با تماس یکی از شهروندان با سامانه 125 مبنی بر مشاهده پیکر بی‌حال یک فرد در ارتفاعات توچال، گروه نجات ویژه کوهستان سازمان آتش‌نشانی تهران مستقر در ایستگاه 64 ولنجک به محل حادثه (بالاتر از آبشار) اعزام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با توجه به اینکه آدرس دقیق و شفافی از محل حادثه وجود نداشت و محدوده مورد نظر خارج از مسیر عادی پیاده‌روی کوهنوردان است، آتش‌نشانان پس از طی مسیر صعب‌العبور و دشوار خودشان را به محدوده صخره‌ها رسانده و پس از مدتی تلاش و جست‌وجو موفق شدند پیکر مردی حدوداً 45 تا 50 سال را که از ناحیه سر آثار خونریزی شدیدی داشت، پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: ظاهر امر حاکی از آن بود که این فرد از ارتفاعات بالاتر سقوط کرده که آتش‌نشانان وی را روی برانکارد مخصوص تثبیت کرده و با احتیاط و پای پیاده وی را به ارتفاعات پایین‌تر منتقل کردند و جسد را به عوامل انتظامی تحویل دادند و عملیات در ساعت 23 شب گذشته پایان یافت.

ملکی متذکر شد: افرادی که قصد کوهنوردی دارند سعی کنند تنها به کوه نروند، هر زمان وارد کوه شدند قبل از تاریکی هوا خود را به مسیرهای پایین‌تر رسانده، از مسیرهای تأیید شده حرکت کنند و از عبور و مرور در مسیرهای سنگلاخی که احتمال سقوط و لغزندگی در آن وجود دارد، بپرهیزند.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11288639 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11288639/کشف-جسد-مردی-میانسال-در-ارتفاعات-توچال/