جمعه 03 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11288641
["خودکشی","قتل"]
["جنایت","جسد","خودکشی","قتل"]

خودکشی مرد جوان پس از قتل همسر دومش

مرد جوانی پس از قتل همسر ۳۰ ساله اش در کارخانه متروکه خودکشی کرد:

ساعت ۲۲: ۳۰ شب گذشته مرد میانسالی با پلیس تماس و از جنایت هولناکی در یکی از کارخانه‌های متروکه منطقه حسن اباد خبر داد. بلافاصله ماموران کلانتری ۱۵۸ کیانشهر برای پیگیری موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

ماموران در بررسی‌های اولیه با جسد غرق خون یک زن و مرد جوان در اتاقک سرایداری روبرو شدند. بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد زن جوان از ناحیه پشت سر هدف گلوله قرار گرفته و مرد جوان در حالی که اسلحه در دست راستش بود، از ناحیه گیجگاه سمت راست مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

مرد میانسال که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود در تحقیقات به ماموران گفت: من سرایدار این کارخانه متروکه هستم. هفته‌ای یک روز برای سرکشی به کارخانه می‌آیم و امروز با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

مرد سرایدار در مورد اینکه آیا زن و مرد جوان را می‌شناسد گفت: مرد ۳۵ ساله به نام رضا از دوستان من است و با هم در یک اژانس کار می‌کنیم. زن جوان هم همسر دوم رضا است. روز دوشنبه او به من مراجعه کرد و مدعی شد همسر اولش بعد از مدت‌ها قهر به خانه آمده است.

او از من خواست کلید کارخانه را به او بدهم تا با همسر دومش به آنجا بروند. من هم کلید را به آن‌ها دادم. روز سه شنبه هم به دیدارشان امدم. صبح امروز هرچه با آن‌ها تماس گرفتم رضا جوابگوی تلفنش نبود. نگران شده و شب به کارخانه آمدم و با جسد زن و مرد جوان روبرو شدم.

سرهنگ دوم جلال حسینی رئیس کلانتری کیانشهر با اعلام این خبر گفت: براساس تحقیقات اولیه مرد جوان ابتدا همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس خودکشی کرده است.

در حال حاضر با دستور قضایی پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی در حال رسیدگی است.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11288641 | منبع: میزان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11288641/خودکشی-مرد-جوان-پس-از-قتل-همسر-دومش/