سه شنبه 30 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11291211
["قلعه نویی","ذوب آهن"]
["قلعه نویی","فیفا","ذوب آهن","شکست"]

ذوب آهن نظم دفاعی نداشت/ قلعه نویی مستاصل بود

مدرس رسمی فیفا گفت: لیگ قهرمانان آسیا مثل فوتبال ایران نیست که در آن فرصت سوزی کنید و قدر موقعیت‌های گلی که به دست می‌آورید را ندانید.

مسعود اقبالی در خصوص شکست تیم ذوب آهن مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: صحبت های امیر قلعه نویی را بعد از بازی شنیدم که گفت در10 دقیقه کار از دست مان در آمد و بر اثر اشتباهات فردی بازی را باختیم. در حالی که نمی‌توان اسم این را اشتباهات فردی گذاشت. ذوب آهن ساختار دفاعی خوبی نداشت و از هم گسیخته بازی می‌کرد.

وی افزود: وقتی در طول 90 دقیقه نظم تیمی را نمی‌توان کنترل کرد، تیم های باشگاهی آسیایی که بازیکنان خیلی بزرگ و با تجربه‌ای هم به خدمت گرفته‌اند به خوبی از این روزنه‌ها و رخنه‌ها استفاده می کنند و نتیجه هم می‌گیرند. ذوب آهن در مقابل الدحیل نظم تیمی نداشت و در ساختار دفاعی خوب عمل نکرد. خوردن ۳ گل در یک بازی را نباید به اشتباهات فردی نسبت داد.

مدرس رسمی فیفا با اشاره به برخی از فرصت‌های از دست رفته ذوب آهن بیان داشت: جام باشگاه های آسیا مثل فوتبال داخلی ما نیست که چند موقعیت گل داشته باشید و از آن استفاده نکنید. در آسیا باید بتوانید از اندک موقعیت ها هم استفاده کنید و گرنه نتیجه همین می‌شود که می بینید. قلعه نویی را هم در اواخر بازی مستاصل دیدم. مثل افرادی بود که هیچ کاری از دستش بر نمی آید.

اقبالی در ادامه بیان داشت: فوتبال ما به گونه‌ای است که بعضا واقعا آخر فوتبال نمی فهمیم چه شده. گل می‌زنیم و گل می‌خوریم اما آخرش هم نمی‌فهمیم چطوری گل زدیم و چطوری گل خوردیم. نتیجه هم این می‌شود که در لیگ قهرمانان آسیا بهترین بازیکنان ما مغلوب تیم هایی می شوند که از چند بازیکن بازنشسته اروپایی استفاده می کنند.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11291211 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11291211/ذوب-آهن-نظم-دفاعی-نداشت-قلعه-نویی-مستاصل-بود/