دو شنبه 26 آذر 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11309857
["قتل"]
["قتل","گوشی"]

قتل به خاطر «دی وی دی»

دو برادر که در جریان دعوا بر سر معامله دستگاه دی وی دی، فروشنده جوان را کشته بودند، بازداشت شدند.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 5 اسفند امسال پسر 26 ساله‌ای به نام فریبرزکه تازه از کمپ آزاد شده بود در جریان معامله دستگاه دی وی دی با دو برادر در بوستان باهنر در محله اشرفی اصفهانی در غرب تهران درگیر و کشته شد. این دو برادر دیروز در خانه‌شان در غرب تهران بازداشت و برای تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

مهیار 32 ساله به بازپرس سجادمنافی‌آذر گفت: دیپلم رایانه دارم وسال‌ها حسابدار بودم و اکنون راننده اینترنتی شدم. یک بار به خاطر حمل سلاح گرم به زندان افتادم. من فریبرز را همراه یک کارتن خواب در غرب تهران دیدم که قصد فروش دستگاه دی وی دی داشت‌. آن کارتن خواب گفت تو بردار و اگر نخواستی من آن را بر‌می‌دارم. برای تست دستگاه را به خانه بردم.

وی افزود: گوشی‌ام در خانه جاماند و متوجه تماس‌های فریبرز نشدم. شب که بازگشتم تلفن را جواب دادم که خواست دستگاه دی وی دی را برایش به بوستان باهنر بیاورم. آنجا که رفتم او و دوستش امیر آمدند. فحاشی کرد و دعوایمان شد‌. باور نکرد گوشی در خانه جا مانده و فکر می‌کرد قصد سرقت دی وی دی را داشتم. با چوبدستی کتکم زد‌. دعوایمان بالا گرفت و چوب دستی زمین افتاد. دوستش میانجیگری کرد، اما فریبرز دعوا را ادامه داد. برادرم مهدی سراغم آمد که ناخواسته پایش به این دعوا بازشد و نفهمیدم چطور فریبرز را کشت.

مهدی 37 ساله هم به بازپرس پرونده گفت: فوق دیپلم رایانه دارم و در پروژ‌ه‌های سد‌سازی به عنوان نقشه بردار کار می‌کنم. برای هواخواهی از برادرم به آن بوستان رفتم که فربیرز چاقو کشید‌. خواستم آن را بگیرم که به خودش اصابت کرد.

مهدی به اتهام مباشرت در قتل عمدی و شرکت در نزاع و برادرش به اتهام شرکت در نزاع منجر به قتل، روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شدند.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11309857 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11309857/قتل-به-خاطر-دی-وی-دی/