شنبه 03 فروردین 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11328272
["شکست"]

بازدید معاون برون مرزی صداوسیما از مناطق آزاد شده حومه دمشق

پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما از مناطق آزاد شده حومه دمشق بازدید کرد.

پیمان جبلی معاون برون مرزی سازمان صداوسیما در سفر خود به دمشق و بازدید از مناطق آزاد شده از کنترل تروریست های وهابی، تاکید کرد: دستاوردها و پیروزی های دولت و متحدان سوریه در نابودی تروریست ها به خوبی در این کشور مشهود است.

وی گفت: مقاومت و پایمردی مردم غیور کشور سوریه و محور مقاومت، مهمترین عاملی است که آمریکا و متحدانش که در این جنگ مغلوب شدند برای ترمیم چهره شکست خورده خود، این حمله غیرموثر بر مبارزه با تروریسم را ترتیب دادند.

معاون برون مرزی رسانه ملی حمله غیرقانونی و بدون مجوز شورای امنیت کشورهای آمریکا، بریتانیا و فرانسه در بامداد شنبه را حمله ای سمبولیک توصیف کرد تا گوش جهانیان را از شنیدن واقعیت کر کنند.

وی بیان کرد: این تجاوز هیچ تأثیری بر عملکرد ارتش و ملت سوریه و مقاومت ندارد و کشورهای منطقه به خصوص عربستان نمی توانند با سوریه بجنگند بلکه فقط می توانند پول جنگ را به آمریکا بدهند.

بازدید معاون برون مرزی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی که همزمان شده است با حملات موشکی آمریکا، فرانسه و بریتانیا به سوریه نشان دهنده حاکم بودن وضع عادی در این کشور بویژه در دمشق است.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11328272 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11328272/بازدید-معاون-برون-مرزی-صداوسیما-از-مناطق-آزاد-شده-حومه-دمشق/