چهار شنبه 03 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11328875

پشت پرده سیاست های صهیونیستی در «بهتر است بپریم»

نخستین قسمت مجموعه مستند «بهتر است بپریم» با موضوع سیاست های اجتماعی و سیاسی صهیونیست ها علیه فلسطینیان، دوشنبه ۲۷ فروردین از شبکه افق پخش می شود.

مجموعه مستند «بهتر است بپریم» درباره سیاست های فرهنگی و اجتماعی صهیونیست ها علیه مردم فلسطین است؛ مردمی که نمی خواهند از سرزمین خود مهاجرت کنند ولی گاهی مجبور به این کار می شوند.

این مستند ابتدا به شهر عکا می پردازد؛ یکی از قدیمی ترین شهرهای فلسطین که در آنجا می توان تصویری کمتر دیده شده از فلسطینیان باقی مانده در سرزمین های اشغالی دید.

در ادامه به اقدامات نظامی صهیونیست ها علیه فلسطینی ها اشاره می شود؛ اقداماتی که در راستای یهودی سازی کشور فلسطین صورت می گیرند و پس از آن هم به فعالیت های سیاسی و اجتماعی اسرائیل در این زمینه اشاره می شود، مجموعه ای از سیاست ها که در نهایت سعی دارد تا فلسطینی های ساکن سرزمین های اشغالی را ناگزیر به ترک وطن کند.

در نخستین قسمت این مجموعه به تاریخچه عکا و مشکلات امروز آن همچون فشارهای صهیونیست ها و بازرسی های مداوم از فلسطینیان اشاره می شود.

جینا ام انجلون، مونا بی استیوارت و پاتریک ا استیوارت کارگردانان این مستند هستند که دوشنبه ۲۷ فروردین ساعت ۱۹: ۳۰ از شبکه افق پخش می شود.

تکرار «بهتر است بپریم» را می توانید روز بعد ساعت ۱۱ از همین شبکه ببینید.

کد خبرنگاری
308110
تهیه و تنظیم توسط:
رامین عضدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11328875 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11328875/پشت-پرده-سیاست-های-صهیونیستی-در-بهتر-است-بپریم/