شنبه 03 فروردین 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11328895
["ساری"]
["ساری"]

شرط ساری برای ماندن در ناپولی

به نقل از مدیاست، ناپولی در هفته سی و دوم رقابت‌های سری A در سن سیرو به مصاف میلان رفت و دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد.

این دیدار حساس در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا اختلاف ناپولی با یووه صدرنشین به شش امتیاز افزایش پیدا کند.

مائوریسیو ساری در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: از عملکرد تیم در این دیدار راضی هستم هر چند که می‌توانستیم پیروز بازی شویم. نتایج یوونتوس برای ما اهمیت ندارد و تنها روی دیدارهای خود تمرکز می‌کنیم.

او ادامه‌ داد: بعضی اوقات از ما به خاطر نتایجی که به دست می‌آوریم انتقاد می‌شود و این نشان می‌دهد که انتظارات از ما بالا رفته است. آن‌ها انتظار دارند که ما در هر دیداری به پیروزی برسیم و این نشان می‌دهد که آن‌قدر خوب کار کرده‌ایم که انتظارات را تا این اندازه بالا برده‌ایم.

خبرهای زیادی درباره جدایی ساری از ناپولی به گوش می‌رسد که خودش درباره آن گفت‌: تا این لحظه صحبتی درباره تمدید قرارداد نشده است. به‌زودی با رییس باشگاه در این باره صحبت خواهیم کرد. مشکل ما اصلا مادی نیست. اگر احساس کنم که می‌توانم هم‌چنان هواداران ناپولی را خوشحال کنم قراردادم را تمدید می‌کنم و در این تیم می‌مانم اما اگر احساس کنم که دیگر نمی‌توانم هواداران ناپولی را خوشحال کنم از تیم جدا خواهم شد و این تنها شرط من است.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11328895 | منبع: ایسنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11328895/شرط-ساری-برای-ماندن-در-ناپولی/