چهار شنبه 03 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11329148
["تیراندازی","فیلم"]
["تیراندازی","لرستان","خرم\u200cآباد","فیلم"]

جزئیات انتشار فیلم تیراندازی آزادانه چند مرد در لرستان

چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شود با این مضمون که چند مرد با سلاح جنگی بر دست در خیابانی در خرم‌آباد اقدام به تیراندازی می‌کنند.

انتشار فیلم تیراندازی بدون محابا، ترس و بی‌هدف افراد مسلح در خیابانی در روز روشن، چرخیدن فاتحانه با سلاح در دست در خیابان و تیراندازی به هوا، آسمان و حتی لامپ‌های تیر چراغ‌برق، حس امنیت را در مخاطب دچار اخلال کرده است و این سوال را در ذهن متبادر می‌سازد که این افراد با چه جرأت و اجازه‌ای می‌توانند به اموال عمومی تعرض کرده و آزادانه با سلاح جنگی در کوچه و برزن تیراندازی کنند.

همه این اتفاقات و سؤالات مطرح در این خصوص به سمت پلیس نشانه گرفت که واقعا پلیس در این موضوع کجای کار است؟

براین اساس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس لرستان اعلام کرد که فیلم مربوط در آذرماه سال 96 در منطقه ماسور خرم‌آباد در حاشیه یک مراسم عروسی ضبط شده و در همان ابتدای امر افراد مختلف شناسایی شده و 4 نفر از آنها دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند که پس از تشکیل پرونده با قرار وثیقه آزاد شدند.

پلیس لرستان در این خصوص می‌افزاید: در پی انتشار این فیلم در تاریخ 25 فروردین سال جاری مجدداً 4 نفر از عوامل اصلی این فیلم دستگیر و تحویل دادستانی شده و در نهایت به زندان رفتند.

برپایه این گزارش نامبردگان به جرم ارتکابی خود در عروسی و تیراندازی شادمانه اعتراف کرده و نفر پنجم که این فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده شناسایی و تحویل مراجع قضایی شده است.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11329148 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11329148/جزئیات-انتشار-فیلم-تیراندازی-آزادانه-چند-مرد-در-لرستان/