شنبه 03 فروردین 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11329212
["اراک"]

نامه کارگران «هپکو» به مقام معظم رهبری قرائت می شود

نام کارگردان «هپکو» به مقام معظم رهبری روز سه شنبه ۲۸ فروردین در آیین رونمایی مستند «نان گزیده ها» قرائت می شود.

به نقل از روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی، مستند «نان گزیده ها» پس از لغو اکران در دانشگاه اراک فردا سه شنبه ۲۸ فروردین در دانشگاه تهران رونمایی می شود.

حاج محمد حسینی کارگردان این مستند گفت: لغو اکران این مستند در دانشگاه اراک نشان داد جریان های قدرت نمی خواهند صدای کارگران مظلوم شنیده شود. نه تنها در دانشگاه ها بلکه برای اکران «نان گزیده ها» در مساجد نیز با سنگ اندازی های بسیاری مواجه شده ایم.

وی افزود: «نان گزیده ها» اولین مستندی است که در داخل کشور با موضوع اعتراضات کارگری کارخانه «هپکو» تولید شده است. اگر ما صدای کارگران و مستضعفان را نشنویم جریان های معاند از اعتراضات کارگری سوء استفاده خواهند کرد.

کارگردان مستند «نان گزیده ها» اضافه کرد: برای تصویربرداری این مستند خیلی اذیت شدیم، چند بار تجهیزات ما توقیف شد و خیلی تهدید شدیم اما تمام تلاش خود را کردیم که در دل اعتراضات و تجمعات کارگری تصویربرداری کنیم و پای صحبت شفاف کارگران بنشینیم.

آیین رونمایی مستند «نان گزیده ها» فردا ساعت ۱۲ در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با حضور کارگران کارخانه «هپکو» و تهیه کننده و کارگردان و همچنین کریمی نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی اثر برگزار می شود. در این مراسم نامه کارگران «هپکو» به مقام معظم رهبری توسط نماینده کارگران قرائت می شود.

«نان گزیده ها» به کارگردانی محمدرضا حاج محمد حسینی و تهیه کنندگی مهدی مطهر در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11329212 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11329212/نامه-کارگران-هپکو-به-مقام-معظم-رهبری-قرائت-می-شود/