پنج شنبه 05 اردیبهشت 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11329251

مشاور دیوان پادشاهی عربستان قطر را بخش شرقی «جزیره سلوی» نامید

مشاور دیوان پادشاهی عربستان که همواره اظهارات جنجالی داشته این بار نیز در تلاش برای تحقیر قطر این کشور را بخش شرقی جزیره سلوی نامیده است.

«سعود القحطانی» مشاور جنجالی دیوان پادشاهی عربستان که اظهار نظرهایش در توییتر همواره جنجالی بوده است امروز نیز در توییتر برای قطر اسم جدیدی انتخاب کرده است.

این مسئول عالی رتبه سعودی و از افراد نزدیک به «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان در توییتر خود کشور قطر را بخش شرقی جزیره سلوی و «قطر سابق» توصیف کرده است.

وی در واکنش به تصویر سران و نمایندگان کشورهای عربی که در نشست اتحادیه عرب در ظهران در شرق عربستان شرکت کرده بودند نوشته است: نماینده بخش شرقی جزیره سلوی در حالی که از سوی دیگران طرد شده است در سمت راست تصویر دیده می شود.

وی پیشتر هم به نوعی قطر را تهدید کرده بود که روزگاری تاریخ به یاد خواهد آورد که کشوری به نام قطر در این منطقه وجود داشته است و در واکنش به اجرایی شدن پروژه ایجاد کانال سلوی گفته بود که با اجرایی شدن این طرح قطر به جزئی از جزیره سلوی تبدیل خواهد شد.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11329251 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11329251/مشاور-دیوان-پادشاهی-عربستان-قطر-را-بخش-شرقی-جزیره-سلوی-نامید/