چهار شنبه 03 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11347559
["قلعه نویی","استقلال"]
["کی روش","قلعه نویی","استقلال","پرسپولیس","ذوب آهن","شکست"]

متلک امیر قلعه نویی به استقلال: مثل بحرین بازی می کردند!

شکست ذوب آهن و صعود استقلال به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا

امیر قلعه نویی بعد از شکست 3-1 تیمش مقابل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا که منجر به حذف این تیم شد، در کنفرانس خبری شرکت کرد و گفت: " این فوتبال تبریک ندارد. من برد استقلال را به وزیر محترم ورزش و آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال تبریک می گویم که همیشه این تیم ها را حمایت کردند. امروز شاهد یک فوتبال بحرینی بودیم. چراکه هفت یا هشت دقیقه باید وقت تلف شده اعلام می شد. اگر امروز داوری از شرق آسیا قضاوت دیدار را بر عهده داشت، عیار واقعی تیم ها مشخص می شد. در هر حال من به استقلالی ها تبریک می گویم اما به این فوتبال نه. "

او ادامه داد: " در طول یک هفته گذشته بارها به ناموس ما توهین شد. حالا اما دیدند که دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. به چیزی که می خواستند رسیدند و سر یک تیم شهرستانی بریده شد. ولی بدانیم خدایی آن بالا وجود دارد و جواب این اتفاقات را خواهد داد. حالا بعد از این برد قلعه نویی خوب می شود و دیگر کسی نمی گوید بازیکن ما فلان بازیکن را زد. باز هم می گویم که به فوتبال تبریکی ندارم که بگویم. اما به آقایان سلطانی فر و تاج و کی روش تبریک می گویم.

قلعه نویی اضافه کرد: " ما امروز دو نفر یعنی داور و تیام را نتوانستیم کنترل کنیم. به تیام تبریک می گویم که سطح بالایی را به فوتبال ایران آورده. همچنین به داور بابت صعود استقلال و البته باز هم می گویم به رئیس فدراسیون و وزیر ورزش هم تبریک می گویم. "

قلعه نویی در پایان گفت: " کمی وقت برای ریکاوری نیاز داریم تا درباره آینده تصمیم بگیریم. دوباره در پایان تکرار می کنم این فوتبال تبریک ندارد. استقلال و پرسپولیس برای کیست؟ بلی. وزارت ورزش. تمام شد و رفت و به همه آنها تبریک می گویم. اما این معرفت نبود سر یک تیم شهرستانی بریده شود. من حتی با اختلاف چهار یا پنج گل هم باختم اما اینطور بازی نکردم. امروز کاملا شاهد یک فوتبال بحرینی بود. درباره هواداران هم حرف های من همان هایی است که دیروز زدم. ما از اول بازی با سوتی که داور زد فهمیدیم چه بلایی قرار است سرمان بیاید. دیروز از باشگاه خواستم تا به ای اف سی نامه بزنند تا مثل دیدار پرسپولیس داور از شرق آسیا باشد اما نشد. "


کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11347559 | منبع: khabaronline. ir | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11347559/متلک-امیر-قلعه-نویی-به-استقلال-مثل-بحرین-بازی-می-کردند/