چهار شنبه 03 بهمن 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11347939
["قلعه نویی"]
["کی روش","قلعه نویی","فیفا","جام جهانی"]

آ.اس و ماجرای اعتراض قلعه نویی به کی روش!

روزنامه آ. اس اسپانیا خبری درمورد فهرست بازیکنان تیم ملی این کشور در جام جهانی منتشر کرد.

روزنامه آ. اس اسپانیا امروز نوشت: ‌ لوپتگی به خاطر اینیستا اعلام لیست اسپانیا برای جام جهانی را به تاخیر انداخت.
این مطلب پاسخی به امیر قلعه نویی و منتقدان کی روش است او چند روز قبل به زمان انتشار لیست تیم ملی ایران اعتراض کرد و گفت: گله من بیشتر مربوط به لیستی است که اعلام شده است. چند بازیکن این لیست در تیمی هستند که ما فردا با آن بازی داریم. فکر نمی‌کنم این مسائل اتفاقی باشد. چه اشکالی داشت که 24 ساعت بعد لیست را اعلام می‌کردند. هر کدام که دعوت شده‌اند قطعاً لیاقت تیم ملی را داشته‌اند به هر حال هر مربی افکاری دارد که بر اساس آن بازیکنانش را انتخاب می‌کند. اما این حرکت که ما هنوز بازی داریم و 6، 7 بازیکن از تیم حریف دعوت می‌شود جای بحث دارد. به هر حال بازیکنان ما واقعاً لیاقت دارند و هیچ اتفاقی نمی‌افتاد که فرداشب این لیست اعلام می‌شد.»

اسپانیا تنها تیمی است که می گویند لیست 35 نفره اش را هنوز به فیفا اعلام نکرده است و پیشتر قلعه نویی و حامیانش می گفتند او به دلیل بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا، این لیست را منتشر نکرده است. چون انگلیس و فرانسه هم که لیست های شان را به فیفا فرستادند، هنوز این لیست های شان را رسانه ای نکرده اند اما کی روش تصمیم گرفت لیست تیمش منتشر شود و با اعتراض قلعه نویی مواجه شد.

لوپتگی گفته بود به دلایل خاص خودش فعلا لیستش را منتشر نکرده است و حالا آ اس ادعا کرده او لیستش را به احترام اینیستا و تعیین تکلیف آینده فوتبالی اش نگه داشته است.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11347939 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11347939/آاس-و-ماجرای-اعتراض-قلعه-نویی-به-کی-روش/