چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11361622
["پرسپولیس"]
["برانکو","پرسپولیس"]

منشا: برمی‌گردم چون باید در پرسپولیس بمانم

گادوین منشا در راه بازگشت به ایران است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او امروز به تهران می‌رسد.

این بازیکن اما شرایط ویژه ای دارد زیرا از سوی برانکو ایوانکویچ در لیست فروش قرار داده شده و باشگاه باید در موردش تصمیم نهایی را بگیرد. برانکو در مورد این بازیکن قبل از سفرش به کرواسی گفته بود: «متاسفانه منشا نتوانست انتظارات من و سایر اعضای کادرفنی را برآورده کند و از این رو، نامش را از لیستم فصل آینده خارج کردم اما چون او با ما قرارداد دارد و تا پایان فصل آینده نیز این قرارداد به طول می انجامد، باشگاه باید در موردش تصمیم بگیرد.»

مدیران باشگاه اما نسبت به شرایطی که منشا دارد، دو دل هستند. از یک سو به خاطر محرومیت از جذب بازیکن، نمی توانند او را به سادگی به حراج بگذارند و لیست شان را خالی کنند و از سمت دیگر می دانند باید خواسته های کادرفنی حتی اگر مغایر با صلاح تیم باشد را اجرا کنند. در همین زمینه موفق شدیم با منشا تماس بگیریم. این بازیکن که در بلژیک حضور داشت و به دیدار دوستانش رفته بود، گفت: «استراحت خوبی داشتم. توانستم با دوستانم ملاقات کنم و حتی به مدرسه قدیمی ام رفتم تا بچه های آینده سال نیجریه را به تلاش بیشتر و رسیدن به آرزوهای شان دعوت کنم. می توانم با انرژی که از این تعطیلات گرفتم، برای خودم یک فصل بی نظیر را متصور باشم.»

این بازیکن اضافه کرد: «من با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و به خاطر علاقه ای که به بازی در این تیم پیدا کردم، اصلا نمی خواهم شانس ادامه همکاری با پرسپولیس را از دست بدهم. تماشاگران همیشه از من حمایت کردند و بهترین شرایط ممکن را در تهران داشتم. من می خواهم اینجا بمانم و به همین علت است که به تهران برمی گردم.»

منشا که انگار از ماجرای جدایی اش بی خبر بود، اضافه کرد: «ما فصل سختی در پیش داریم و باید با توان و روحیه بهتری به بازی ها برگردیم. نمی خواهم اسیر حواشی شوم و بهتر است که در این موارد هم صحبتی نکنیم. ما می خواهیم بازی های خوبی ارائه بدهیم و از این رو، شرایط را طوری در نظر می گیریم که با خوشبینی بیشتر به تمرینات برگردیم. من به خاطر قرارداد و تعهدی که نسبت به پرسپولیس دارم، به تمرینات برمی گردم و امیدوارم در کنار سایر بازیکنان، یک فصل بی نظیر را پشت سر بگذارم به خصوص که می خواهیم در این فصل، هم قهرمانی مان را تکرار کنیم و هم در آسیا به مقام خوبی برسیم. اینها برای مان اهمیت فوق العاده ای دارد.»

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11361622 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11361622/منشا-برمی‌گردم-چون-باید-در-پرسپولیس-بمانم/