چهار شنبه 29 اسفند 1397
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11361733
["جام جهانی"]
["لیگ برتر","جام جهانی"]

رحمان رضایی: جام جهانی جای آزمون و خطا نیست

مدافع اسبق تیم ملی این روزها در کانادا به سر می‌برد.

منتخب تیم ملی 98 و بازیکنان مهاجرت کرده فوتبال ایران قرار است روز شنبه و بعد از بازی ایران برابر مراکش در تورنتو کانادا به مصاف یکدیگر بروند. رحمان رضایی یکی از بازیکنان حاضر در این بازی است که مصاحبه ای با دنیای ورزشی تورنتو انجام داده که در ادامه می خوانید:

آقای رحمان رضایی خوش آمدید به تورنتو می توانید برای مخاطبین ما دلیل سفر تان را بگویید:
بله حتما، دلیل سفر من شرکت در بازی دوستانه ای است که نشریه شما هماهنگ کرده بین ملی پوشان اسبق و فوتبالیست های مقیم تورنتو در روز شنبه 16 ماه ژوئن در استادیم بریچمونت. برگزاری این بازی می تواند کمک کند به تیم ملی از نظر حمایت و پشتیبانی روحی و روانی.
به واقع برگزاری این بازی مانند یک بازی ملی می باشد. آنچه مسلم است هر ایرانی در هرجای دنیا باشد عشق به وطن و عشق به تیم ملی اش دارد و قطعا دوست دارد تیم ملی موفق باشد. از سوی دیگر برگزاری این بازی می تواند به فوتبال تورنتو و کانادا کمک کند و برای نسل جوان ایرانیان مقیم کانادا انگیزه ای شود که در آینده بتوانند در سطح باشگاه حرفه ای فوتبال را ادامه دهند. این رویداد می تواند خیلی مهم باشد بنابراین لازم است حمایت ویژه از این بازی بکنیم و امیدوارم استقبال فراوانی از این بازی شود.
من فکر می کنم در مجموع این یک بردی است که نصیب هر ایرانی می شود و نشان دهنده حمایتشان از تیم ملی در جام جهانی می باشد.
حضور شما فوتبالیست ها در تورنتو ذوق و شوق خاصی در تورنتو برای فوتبال دوستان به وجود اورده است. این رویداد تاریخی برای اولین باردر تورنتو انجام خواهد شد و همینجا ما از شما که با حضور خود از تیم ملی حمایت کردید تشکر می کنیم و امیدواریم در آینده بتوانیم میزبان شما برای برگزاری چنین بازی هایی باشیم.
نظرتان را در مورد حضور تیم ملی در جام جهانی بفرمایید؟
با توجه به اینکه تیم ملی در گروه سختی قرار گرفته است، بازی های ایران بازی هایی فوق العاده سنگین است. البته ناگفته نماند بازی اول در مقابل مراکش یکی از سخت ترین بازی های تیم ملی است چون جام جهانی جای آزمون و خطا نسیت و هر تیمی با تمام آمادگی پا به بزرگترین ویترین ورزشی جهان می گذارد.
در جام جهانی هیچ حریف آسانی نداریم به هر حال هر تیمی که وارد جام جهانی شده توانسته که از گروه های مقدماتی قاره ای بالا بیاید. در هر صورت باید منتظر بنشینیم البته همه چیز بستگی به روز بازی دارد، تمرکز بچه ها، شرایط بدنی و آمادگی روحیشان که مشخص می کند تا چه حد انرژی، توان بدنی و روحیه مبارزه دارند. خود بچه ها و کادر فنی هم این نکات را می دانند و به این شرایط سخت واقف هستند.
متاسفانه بازی های تدارکاتی ایران ضعیف و کم بوده است. این بازی ها می توانست با تیم های قوی تری انجام شود که روحیه و و توان بازیکنان را به بالاترین حد ممکن برساند. به هر حال امیدوارم که تحت هر شرایطی در بازی اول قدم محکمی بر داریم تا آبرو مندانه و با روحیه بالا در مقابل اسپانیا و پرتغال قرار بگیریم.
و پرسش پایانی این که آیا شما رو مجددا در فوتبال ایران خواهیم دید؟
به امید خدا و به آرامی سعی می کنم با توجه به کسب تجربه در سه چهار سال اخیر بتوانم در مقاطع لیگ برتر و ملی خودم را با اثبات برسانم.
شخصا انگیزه، اشتیاق و پشتکار فراوانی برای رسیدن به شرایطی که بتوانم در مقطع ملی در خدمت جوانان ایران و تیم ملی کشورم باشم، دارم.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11361733 | منبع: خبرآنلاین | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11361733/رحمان-رضایی-جام-جهانی-جای-آزمون-و-خطا-نیست/